Metabolizmam Durdu Ne Yapmalıyım?

riana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2012
233
0
Arkadaşlar, ablalar desem daha doğru o_O
Herneyse, ben 16 yaşında bir kızım önceden küçükken 13 yasıma kadar o kadar zayıftım ki herkes dalga geçerdi benimle "GrupHepsi'de ki Cemre kadar bile değilsin" diye. Şimdi fazlalıklarım var ve göğüslerim büyük. Kilo aldıgım için büyük ve biraz genetik yapı gibi. Zayıflarsam göğüslerimde küçülecek biliyorum ama tuvalete bile çıkamıyorum artık 2 gün oldu bir kere gittim önceden her yemekten sonra giderdim ne yersem cıkardı hemen ama artık öyle değil, olabildiğince hareket ediyorum su içiyorum ama ne yapıcam bilmiyorum eğer yardım etmek isterseniz yazın lütfen. Biraz zayıflasam yeter benim için 3-4 kilo sadece. Şimdiden teşekkür ederim.

Günde 20-30 dakika yürüyüp yeşil çay içersen bence kolaylıkla verebilirsin o 3-4 kiloyu

tuvalete çıkmak içinde sabahları kuru kayısı yedikten sonra bol su iç ya da form kayısı çayı var ikisinide tavsiye ederim
:KK16:

Yeşil çayı sevmiyorum ama meyöz mevyesuyu var kayısılı o baya karnımı ağrıtıyor, sonra cıkıyorum ama sağlıklı değil. Eğer tuvalete çıkarsam zayıflayacağımı düşünüyorum çünkü oldukça hareketliyim. Biraz kilo verdim o da hareket etmektendi yaniii

X