Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Mersin'de çok çok acil bakıcı arıyorum!

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

cicek11

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
188
1
Merhabalar.15 aylık oğlu olan bir öğretmenim.1 eylülden itibaren oğlumu bırakacak ve güvenebileceğim bir bakıcı arıyorum.7-16 arası çalışacak.Aslında babaannemizde var evde ama durumu oğluma bakmaya müsait değil.ben de zaten oğlumu ona bırakmak istemiyorum açıkçası bazı sebeplerden dolayı.burası memleketim olmadığı için kimseyi tanımıyorum ve kimseyi de bulamıyorum.kafayı yemek üzereyim lütfen arkadaş:gitme:lar...

bende ankaradayım mersinliyim :)bende oğluma ankarada oturduğm için bakıcı arıyorum eyllüde başlicam bende işe of ne zor iş bakıcı bulmak ya ama belki size ben yardımcı olabilirim evde kayınvalidenizin olması kötü olmuş bakıcılar tırsar böyle şeylerden herşeye karışabilir .yinede size yardımcı olmask isterim bende bakıcı arıyan bir anne olarak halimiz harap malum .tanıdıklarıma sorarım

İnanın o kadar memnun olurum ki anlatamam.Daha doğrusu anlatmama gerek yok siz zaten anlarsınız:)))

birini bulrsam sana özelden mesaj atarım .kayınvalidendemi seninle kalıyo onada mı bakacak hem bebeğin hem kayınvalidenemi bakacak ?

Son düzenleme:
hayıt hayır.k.validemin evi ayrı.aslına bakarsan ne o evinden ayrılmak istiyor ne de ben evime gelmesini istiyorum.o sadece bebeğe gözkulak olmak için gelecek ve bizim planlarımıza göre yemeğimizi yapacak o kadar.hani kimseyi tanımıyoruz dedim ya.bakıcıdan emin olduktan sonra,yine de bi süre durur sonra gider.

bu arada biz yenişehir belediyesinin karşısında,büyük carrefourun orda,ayça sitesinin arkasında oturuyoruz bilgin olsun.

tamam canım bakıyorum senin için ama dediğim gibi benim ailemde davultepe civarında oturuyo otaraflardan birini bulabiliim sana ama bulcam kişi güvenilir olur bundan emin olabilirsin çünkü tanıdığım bebek bakan kişiler var yenişehirde oturuyosan çokda uzak dil davultepeye yeterki bakıcı iyi olsun onlar hallolur araştırıyorum bugün biryerden haber bekliyorum senin için bebişin için

merhabalar ben tugba ben ankarada oturuyorum.sizin ilanı görünce tam kayınvalideme göre dedim .o da iş arıyo.mersinde duygu tıp merkezi arkasındaki binada oturuyo.kendisi adı sevda 1961 doğumlu yıllardır çocuk bakıcılığı yapmış.çocuklarla iletişimi çok iyi.eğer hala ilanınınz geçerli ise görüşürsünüz. ben tel bırakıyorum:..........

ayrıca bende çocuk gelişimi bölümü mezunuyum yıllarca kreşlerde çalıştım.mersinliyim. eşim polis memuru çocuk bakıcısına ihtiyacı olan olursa benimle irtibata geçebilir.
XXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba mersin de çocuk gelişimi mezunuyum...çocuğun gelişimi ile ilgili yeterli bilgiye sahibim..çocugunuzu güvenilir bi ele emanet etmek istiyorsanız bana ulaşın... MERSİN MERKEZ no: *************

Son düzenleyen: Moderatör:
bende çocuk bakıcısıyım eşimle 5 yıldır evliyıiz daha çocuğumuz olmadı oysaki çocukları o kadar çok seviyoruz ki anlatamam kendi çocuğum olsa da onu sevsem ama kısmet hepsi allahın elinde bakıcıya ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz herkese iyi ramazanlar

bende çocuk bakıcısıyım eşimle 5 yıldır evliyıiz daha çocuğumuz olmadı oysaki çocukları o kadar çok seviyoruz ki anlatamam kendi çocuğum olsa da onu sevsem ama kısmet hepsi allahın elinde bakıcıya ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz herkese iyi ramazanlar

Mersin Yenişehirde 11 aylık oğluma acil bakıcı arıyorum ilgilenirseniz lütfen mesaj yollayın

Merhaba bende toroslar osmaniye mahallesinde oturuyorumbana da acil bakıcı lazım 5375174045 iletişim numaram ilgilenen ararsa çok sevinirim iyi gunler

Merhabalar benimde 22 aylık oğlum var kendi evime bırakabilirseniz çocuğunuza bakabilirim 5538495249 prireis mah. Oturuyoruz

konu eski ama ben de ihtiyacimi yaziyim: mumkunse mersin mezitli civarinda oturan haftaici 08-18 arasi calisabilecek bir bakici ariyorum.

Merhaba bende mersindeyim 2 cocugum var ben onlara sadece anne deil arkadas herseyim hala bakici ariyorsaniz lutfen bana cvp verin gözünüzün arkada kalmayacağına emin olabilirsiniz hocam

X