Dövme merhaba, hiç dövme sildiren oldu mu?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

surinaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
66
9
26
herkese merhaba. Benim kolumda 5-7 cm arası bir dövme var. Sildirmek istiyorum. Zaten tam olarak oturmuş bir döbme değil. Yani 2. seansına gitmedim bile diyebilirim. Tam koyu değil. Sildirmeyi düşünüyorum. Hatta kararlıyım da diyebilirim. Çok acıyor mu? ve kaç seansta tamamlanır?
Önceden sildirmiş olan varsa, yada çevresinden duyan varsa fikir verebilir mi?

Teşekkür ederim şimdiden. <3

İnternetten gördüğüm kadarıyla tam olarak silinmiyor ya. Ve acıyor diye düşmüştüm. Ama kaç seans sürer onu bilemem. En net bilgiyi bu tarz işlemleri yapan yerlerden alırsın.

Ben sildirnedim (henüz) fakat çok dövnesi olan biri olarak epey derinlemesine araştırmıştım.
Dövmede kullanılan renk ve pigmente göre seans sayısı değişmektedir. Dövmenin renginin koyuluğundan ziyade dövmenin ne kadar derine işlendiği daha belirleyici oluyor seabs sayısını belirlemede.
Acı konusunda ise yine belirgin bi şey denemez. Zira yine üstteki sebeplere ek olarak sizin acı eşiğiniz de eki ediyor.
Hekim ile çalışan merkezleri seçin. Önceden silinmiş dövmelerin örneklerini görmeyi talep edin. Hazırlıklı olmanız gereken diğer konu da dövme maalesef %100 silinemiyor. Sizin cildinizin vereceği yanıta göre bi miktar iz kalıyor

herkese merhaba. Benim kolumda 5-7 cm arası bir dövme var. Sildirmek istiyorum. Zaten tam olarak oturmuş bir döbme değil. Yani 2. seansına gitmedim bile diyebilirim. Tam koyu değil. Sildirmeyi düşünüyorum. Hatta kararlıyım da diyebilirim. Çok acıyor mu? ve kaç seansta tamamlanır?
Önceden sildirmiş olan varsa, yada çevresinden duyan varsa fikir verebilir mi?

Teşekkür ederim şimdiden. <3
Plazma pen ile sildirmen daha iyi olur çoğu güzellik merkezi yapar ama güvenilir yer bulman lazım 😊

X