Merak ediyorum...

drerdogan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
87
1
Merhabalar erkese merak ettiğim birşeyler var yardımcı olursanız sevinirim:eek: Ben bugün 3. puregonumu yapdım. Aslında doktorum kontrol istememişti ama ben yinede kendi hastanemde kontrol ettirdim E2 248 çıktı ve USG de sağ da 4 tane en büyüğü 14 mm yumurta görüldü. Sizlerin bu aşamada ki değerlerinizi merak ettim. Hatırlayan veya şuan bu durumda olan varsa yazarsa çok sevinirim...:dance:

14mm 3. günde iyi bence.ama puregon kullanmadım ben hiç ve dozun yüksekmi yazmamışsın kiii :KK43:(
güzel güzel maşallah.neydi senin tüp müydü?aşılamamıydı?unuttum ben kusura bakma..

14mm 3. günde iyi bence.ama puregon kullanmadım ben hiç ve dozun yüksekmi yazmamışsın kiii :KK43:(
güzel güzel maşallah.neydi senin tüp müydü?aşılamamıydı?unuttum ben kusura bakma..

Darkinlifecığım cevap yazmana nasıl sevindim bilemezsin. Merak insanın içini kemiriyor resmen. Benim ilk deneme tüp bebek olacak. Puregonu 150 kullanıyorum. Aslında sayı az ama daha erken sanırım. Sen kaç gün indüksiyon tedavisi gördün.:dance:

Darkinlifecığım cevap yazmana nasıl sevindim bilemezsin. Merak insanın içini kemiriyor resmen. Benim ilk deneme tüp bebek olacak. Puregonu 150 kullanıyorum. Aslında sayı az ama daha erken sanırım. Sen kaç gün indüksiyon tedavisi gördün.:dance:

Ben aşılama için gonal f kullandım 75 lik doz 7 gündü sanırım.Benim yumurtalar 18 civarıydı galiba.Ondan iyi dedim seninkilere daha da artar 3. gündesin ne de olsa.
Ben tüp denemedim ama başka konularda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :KK66:

canım drerdogan bende ilk tüp bebk tedavime puregon ile başlamıştım.hatırladığım kadarı ile adetimin 3. günü başlamıştım senin nasıl bilmiyorum ama benim göbekten deri altı olarak kendim enjekte ediyordum iğnelerin 7.günü 14 adet yumurta elde edilmişti bunlar 14mm ile 17mm arası idi.yaklaşık 10. günü bulduğumda yumurtalar 19mm ile 20mm civarı idi yani senin daha var dotorlar zistedikleri zaman yumurtayı çatlatırlar.yumurta toplama günü gelmeden yumurtaların çatlamaması için salınan birde iğne var şu anda onun ismini unutum.ve 12.gün yumurta toplama işlemi sana bilgi verici olsun diğe yazıyorum nekadar ve kaç milim olduğu önemli diğil önemli olan toplandıktan sonraki yumurta kalitesidir.inşallah herşey gönlünce olur.

Heyyyy millet hiç puregon kullanan yok mu yaniiiiiiii

cnm bende puregon kullanmıştım.ben 250 vuruluyodum.ama malesef ege üni de bize ne tahlil sonuçlarını ne de kaç yum oldugunu sölemediler.5.günde orgalutran diye başka bi igne de yapılıyor.yum rı baskılamak içinmiş sanırım.benim yum toplandıkdan sonra 23 yum oldugunu sölediler.8 tane si embriyo oldu.ama malesef biliyosun ki tutmadı.neyse nasip degilmiş.inşllh senin tutar ve güzel haberlerini alıp bizler de moral buluruz ve umudumuzu çogaltırız.bu arada kasıklarında agrılar olmaya başlar bu aralar önemseme...KİB cnm.:1hug:

X