Meme diklestirme ve protez

sey

gül
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
30
3
ben ameliyat oldum şu an 3 haftalık mastopeksi ve 150 cc protez takıldı , bir meme baştan beri hep sorunluydu içten kanama yaptı ikinci işlem yapıldı öbüründen daha şişdi iki kere işlem gördügü için , 3 hafta gecmesine ragmen
meme halen daha şiş öbüründen farklı , biri daha şiş ve sarkık digeri normal acaba düzelirmi bilgisi olan varmı

Son düzenleme:
Geçmiş olsun canım. Ben de aynı ameliyatı geçirdiğim için dikkatimi çekti.Ben de bir problem olmadı şükür ama benim merak ettiğim diren konmuşmuydu ameliyatta niye iç kanama oldu? Birde boşalttılarmı hematon du sanırım o kan birikintisni? Doktorun kimdi?

evt diren konmuştu ama içten ince damar kanama yapmişti sonra ikinci işlem oldu kan bosaltıldı şimdiki problem işlem gören meme daha şiş ve sarkık gecermi sende nasıldı

Canım benim sıkma canını eğer kan toplanma olayı bittiyse problem olmaz sanırım. Sonuçta iki kere işlem gördü memen daha şiş olması normaldir. Doktorun ne diyor?

bende ameliyat olacam birazdaha fazla bilgi verirmisiniz çok ağrı oluyormu

oda aynısını diyor şiş lik iner ama bakalım biri daha farklı zaman gösterircek canım saglıcakla kal

X