Meme BüYütme son 3 gün🙏🏻 Yaptıranlar yardım

Yok artık sen baya iyisin ya benim bugün6. Günüm kollarımhala yarımkalkıyo pazartesi okul açılacak iş başı yapıcam saç baş birbirine girdi bir an önce toparlanmam lazım. Zorlayınca kaslarda çok ağrı hissediyorum
Bayaa iyi değilmişim sanırım kendimi zorlamışım iyi hissediyorum diye. Sonra dikişlerim çok ağrıdı ağrı kesici içince hafifledi Allahtan. Sırtım da çok ağrıyo. P.tesi okul başlıyo inşallah daha iyi olurum. Gerçi seminer çok yormaz ama yine de bu halde olursam gidemem😩

Bu arada ameliyata girmeden çok büyük olmasın ama dolgun olsun güzel dursun dedim 350 civarı demişti 400 takmış.
Çok geçmiş olsun canım hayırlı olsun günden güne daha iyi olacaksın bünye ile alakalı birde kas altı olanlar daha zor iyileşiyor ben 4 ay önce oldum.agrıların olduğunda agrı kesici için hiç korkmayın anca bu şekilde rahatlarsınız 1 ay sonunda ameliyat olduğunuzu unutursunuz.çok güzel bi degişiklik herşey gönlünüzce olsun acil şifalar diliyorum

Bayaa iyi değilmişim sanırım kendimi zorlamışım iyi hissediyorum diye. Sonra dikişlerim çok ağrıdı ağrı kesici içince hafifledi Allahtan. Sırtım da çok ağrıyo. P.tesi okul başlıyo inşallah daha iyi olurum. Gerçi seminer çok yormaz ama yine de bu halde olursam gidemem😩
Bugün 1 hafta oldu çok çok daha iyiyim sende öyle olursun merak etme çok zorlama ama hareket ettikçe açılıyor vücut. İlaçlarını ihmal etme. Bugğn kontrolüm vardı benim hersey iyi çok şükür 1. Ayda tekrar gidicem. Sadece korse sıkıyor insanı ama sabır

Yeterli doku olduğunu söyleyerek Kas üstü 1.67 boy 52 kilo 500 cc takıldı. 24 gün oldu şişlerim biraz indi ama bence çok çok büyük. Ben de 400’de anlaşmıştım doktor bey böyle daha güzel oldu dedi :KK70: ama şöyle bir sıkıntı var benim belim çok ince göğüslerim resmen devasa oldular :KK43: çok göze batıyor. Okullar da başlıyor böyle nasıl okula gideceğim bilmiyorum. Çok bol şeyler giymek zorunda kalıyorum, ki okuldaki çocuklar çok dikkatliler resmen her şeyimizi didik didik ediyorlar ufacık bir değişiklikte bile farkediyorlar :KK43: . Ben açıkçası pişmanım keşke 370 falan takılsaydı.
Geçmiş olsun üzüldüm adına canım ödemler geçincede çok bi fark olmuyor hafif iniyor doktorun ile görüştün mü görüşü nedir inşallah alışırsın ağırlığından rahatsız oluyormusun mümkünse bi resim atabilirmisin çok geçmiş olsun tekrardan inşallah herşey güzel olur

Bugün 1 hafta oldu çok çok daha iyiyim sende öyle olursun merak etme çok zorlama ama hareket ettikçe açılıyor vücut. İlaçlarını ihmal etme. Bugğn kontrolüm vardı benim hersey iyi çok şükür 1. Ayda tekrar gidicem. Sadece korse sıkıyor insanı ama sabır
Hayırlı olsun çok geçmiş olsun canım yumuşamaya başlayınca korse rahatsız etmeyecek emin ol biraz zamana ihtiyacın var

Merhaba arkadaşlar 26 ağustos p.tesi samsunda ameliyat olacağım nasipse. Ama cc konusunda kararsızım forumda okuduğum kadarıyla bazıları 350cc ye keşke daha büyük yaptırsaydım demiş. Bana doktorum 350cc civarı dedi. Göğsüm hiç yok gibi boyum 1.65 kilom 52 omuzlarım geniş . Ameliyat öncesi dr.la tekrar bi konuşcam ameliyat olmuşken değsin istiyorum acaba 400 istesem mi gerçi o zaten deneyecekmiş ama ne diim olabildiğince büyük olsun mu yaptıranlardan yardım istiyorum
mrb samsunda hangi doktor?

Geçmiş olsun üzüldüm adına canım ödemler geçincede çok bi fark olmuyor hafif iniyor doktorun ile görüştün mü görüşü nedir inşallah alışırsın ağırlığından rahatsız oluyormusun mümkünse bi resim atabilirmisin çok geçmiş olsun tekrardan inşallah herşey güzel olur
Çok teşekkürler resim atmamın çok doğru olacağını düşünmüyorum neticede kimsiniz bilmiyorum doktorum güzel olduğunu alışacağımı söyledi.

Çok teşekkürler resim atmamın çok doğru olacağını düşünmüyorum neticede kimsiniz bilmiyorum doktorum güzel olduğunu alışacağımı söyledi.
Haklısınızdır herkesin görüşüne saygı duyuyorum bende sizin gibi dört ay önce meme estetiği olan bir kadınım birkaç arkadaşlar ile özel msj dan görüşmüştük güvenmemekte haklısınız sizin tercihiniz tabikide saygılar

Bana özellikle korse medikal sütyen ve ya sporcu sütyeni takmana gerek yok dedi 5. Günüm ve hiçbişey takmadım şimdiye kadar ısrarla soruyorum şekli açısından sıkıntı olur mu birşey takmamam diye tak dese takacam ama yok takma alakası yok diyo işime geliyo açıkçası dikişlerim acımıyo böyle ferah ferah

Bana özellikle korse medikal sütyen ve ya sporcu sütyeni takmana gerek yok dedi 5. Günüm ve hiçbişey takmadım şimdiye kadar ısrarla soruyorum şekli açısından sıkıntı olur mu birşey takmamam diye tak dese takacam ama yok takma alakası yok diyo işime geliyo açıkçası dikişlerim acımıyo böyle ferah ferah
Korse takmayan ilk defa duydum ama her doktor farklı sıkıntı olmaz inşallah

Korse takmayan ilk defa duydum ama her doktor farklı sıkıntı olmaz inşallah
Kontrolüm vardı dün. Tekrar sordum dr.a korse ve ya herhangi bişi takmamamgerek var mı diğer dr. Lar taktırıyormuş diye protezin alacağı şekille hiçbir alakası olmadığını söyledi.ayrık göğsü korse birleştirmez zaten yumuşadıkça o şiş olduğu haldeki ayrıklık biraz daha kapanıyomuş ve eğer göğsünüz ayrıksa zaten protez konduğunda da ayrık olurmuş

1 yıl oldu sanki benim gibiler 300 cc 76 kg
yum ve istetigim boyut 400-450 cc.di
sabır biraz daha kollara agırlık bindirmeyin zorlamayin güle güle kullanın kizlar

Merhaba arkadaşlar 26 ağustos p.tesi samsunda ameliyat olacağım nasipse. Ama cc konusunda kararsızım forumda okuduğum kadarıyla bazıları 350cc ye keşke daha büyük yaptırsaydım demiş. Bana doktorum 350cc civarı dedi. Göğsüm hiç yok gibi boyum 1.65 kilom 52 omuzlarım geniş . Ameliyat öncesi dr.la tekrar bi konuşcam ameliyat olmuşken değsin istiyorum acaba 400 istesem mi gerçi o zaten deneyecekmiş ama ne diim olabildiğince büyük olsun mu yaptıranlardan yardım istiyorum
Fiyat bilgisi nedir acaba

Kontrolüm vardı dün. Tekrar sordum dr.a korse ve ya herhangi bişi takmamamgerek var mı diğer dr. Lar taktırıyormuş diye protezin alacağı şekille hiçbir alakası olmadığını söyledi.ayrık göğsü korse birleştirmez zaten yumuşadıkça o şiş olduğu haldeki ayrıklık biraz daha kapanıyomuş ve eğer göğsünüz ayrıksa zaten protez konduğunda da ayrık olurmuş
cnm fiyat ne ödedin

X