Evlat Edinme Meleklerimizi bekleme sırası

Evlat edinen annelerin paylaşım alanı. Prosedürler neler ? Neler yaşadık ? Neler yaşıyoruz ?
hayırlı olsun ne güzel haber bu bende 4 cü sıradayım kız bebek rızada acaba sizinde kız ve rıza sıranızmı yazarsanız çok memnun olurum

bizde kız bebek için sıradayız.1 yıl 5 ay oldu.
EVet bu hukuki işlemi devam eden bebekler için sıramız.
aramanızı takip etmenizi, görüşmeye gitmenizi tavsiye ederim..

Biz de evlan edinmek için başvurduk.Ankaradan mart 2013 te rıza kız çocuk iiçin başvurduk.sizce en erken ne zaman kavuşuruz meleğimize?

Konuyu güncellemek istiyorum izmirden evlat edinme için bilgi almaya gittik bugün eşimin iş değişikliği nedeniyle şu an SSK kaydı olmadığından olumsuz olabilir SSK başlayınca kesin başvuruyu alalım dediler.ben çalışıyorum gerçi ama ille de onun ssksina yakıldılar. Gelirle ilgili nasıl bi beklentileri var ve bu görüşmelerde neler sorunlar bi de İzmirde bekleme durumu nedir bekleyen veya sonuçlandıran kar bilgi verebilirse sevinirim

Konuyu güncellemek istiyorum izmirden evlat edinme için bilgi almaya gittik bugün eşimin iş değişikliği nedeniyle şu an SSK kaydı olmadığından olumsuz olabilir SSK başlayınca kesin başvuruyu alalım dediler.ben çalışıyorum gerçi ama ille de onun ssksina yakıldılar. Gelirle ilgili nasıl bi beklentileri var ve bu görüşmelerde neler sorunlar bi de İzmirde bekleme durumu nedir bekleyen veya sonuçlandıran kar bilgi verebilirse sevinirim

İzmir'den başvurduk biz de, şuan bekleme sürecindeyiz. 10 ay oldu. 0-1 yaş kız bebek sırasındayız.
Maddi olarak sanırım anladığım kadarı ile beklentiler biraz yüksek. ssk, gayrimenkul sahibi olma veya gelir düzeyine bakıyorlar. burdan veya özelden sormak istediğiniz birşey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İzmir'den başvurduk biz de, şuan bekleme sürecindeyiz. 10 ay oldu. 0-1 yaş kız bebek sırasındayız.
Maddi olarak sanırım anladığım kadarı ile beklentiler biraz yüksek. ssk, gayrimenkul sahibi olma veya gelir düzeyine bakıyorlar. burdan veya özelden sormak istediğiniz birşey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
bende cuma günü görüşme gideceğim çok heycanliyim hiç bu bilgim yok ustanbuldan başvuru yapacağım ne soruyola aylık gelirin nekdar olmalı ortalam bekleme süresi nedir

Merhaba bende 2016 şubat ayı başvuru tarihimiz bugün onayı aldim çok şükür kızlar inşallah bir an önce konuşuruz yayrularimiza

X