Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasında skandal tartışma

Nhessa

Nirvana
Pro Üye
13 Eylül 2013
52.128
2.675
640xauto.jpg

MEHMET ALİ ERBİL, SEDA SAYAN HAKKINDA NE DEDİ?​

Bir dönemler aralarından su sızmayan ikili Mehmet Ali Erbil ve Seda Sayan birbirlerine demediğini bırakmadı. Mehmet Ali Erbil, hastalık süreci boyunca Seda Sayan'ın kendisini hiç aramadığını ifade ederek Sayan'a vefasız dedi.

Sayan hakkında konuşan Erbil, Fatih Ürek ve Onur Büyüktopçu'yu işinden alıkoyduğunu ve herkesi korkuttuğu için kimsenin Sayan'a bir şey söyleyemediğini ifade etti. Skandal ifadelerin ardından Erbil, sosyal medyadan, Sayan'ın geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı sunabileceğini ve reyting alamadığı halde ekranlarda olmaya devam ettiğini ifade etti.

Mynet

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e şoke eden tecavüz suçlaması!​

Seda Sayan, bir dönem yakın dostu olan Mehmet Ali Erbil hakkında tecavüz suçlamasında bulundu. Mehmet Ali Erbil'in sosyal medya hesabından kendisine yönelik sözlerine cevap veren Seda Sayan, ünlü şovmen hakkında çok ağır iddialar ortaya attı. Seda Sayan yaptığı paylaşımda, "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur" dedi. Mehmet Ali Erbil ise Seda Sayan'ın iddialarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.​

Seda Sayan'dan Mehmet Ali Erbil'e şoke eden tecavüz suçlaması!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sosyal medya hesabından, rahatsızlığı boyunca kendisini arayıp sormayan Seda Sayan için yazdıklarına ünlü sunucu ve şarkıcı Seda Sayan'dan zehir zemberek bir cevap geldi.

SAYAN'I VEFASIZLIKLA SUÇLAMIŞTI​

Uzun süre sağlık sorunları yaşadıktan sonra zor günleri geride bırakan Erbil, bu süreçte kendisini arayıp sormayan Sayan'ı vefasızlıkla suçladı. Erbil, "Seda Sayan iki senedir beni aramadı. Bir kez bile sağlık durumumu sormadı. Yakın arkadaşlarım beni yalnız bırakmadı, fakat Seda Sayan beni aramayı bırakın, menajerime bile sağlık durumumu sormadı. Hülya Avşar ve İbrahim Tatlıses başta olmak üzere yanımdan ayrılmadılar." dedi.

3105065_9549e74244ca961e670a317b62db0f25_640x640

Mehmet Ali Erbil, sonrasında da arkadaşı Tolga Yüce'nin paylaştığı "Geçmişi biraz daha temiz olsaydı iftar programı da sunardı. Helal olsun televizyonlar reyting alamayan bu kadını hâlâ çalıştırıyorlar" sözünü Instagram'da paylaştı.

mehmet-ali-erbil3_2

Ünlü şovmenin açıklamaları karşısında sessizliğini bozan Sayan, "Allah ıslah etsin. Allah müstahakını versin. Keşke başına gelenlerden ders çıkarıp kirli ruhunun temizlenmesi için çaba sarf etseydi. Ama maalesef huylu huyundan vazgeçmiyor." sözleriyle Erbil'e karşılık verdi.

"SESSİZ KALDIĞIM İÇİN GEÇMİŞİM KİRLİ"​

Hızını alamayan Seda Sayan, kendisine "Geçmişi kirli" diyen Erbil'e şoke eden suçlamada bulundu. Sayan Instagram'dan yaptığı paylaşımda "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur" iddiasında bulundu.
t2

Mehmet Ali Erbil’le Seda Sayan’ın arasına kara kedi girdi: Bana gerçek dostlar lazım

"DUA ET ÇOCUKLARININ HATIRINA..."​

Daha sonra paylaşımını silen Sayan, yeni bir mesaj paylaştı. Sayan "Dua et çocuklarının hatırına. Allah'tan af dile benden değil" ifadelerini kullandı.

sd2

MEHMET ALİ ERBİL'DEN AÇIKLAMA​

Seda Sayan'ın zehir zemberek sözlerine Erbil'den yanıt geldi. Instagram'dan açıklama yapan Mehmet Ali Erbil şunları söyledi:
"Ben Mehmet Ali Erbil; hepinizin bildiği tanıdığı. Evet sınırı aştım, hata yaptım, sitem edeyim derken kontrolü kaybettim. Üzgünüm, amacım kimsenin onuruna zarar vermek değildi, hele ki tarih kadar eski bir dosta karşı böyle bir niyetim asla olamaz. Ama sizler şunu da biliyorsunuz ki ben 2 yıldır ölümün kıyısında yaşıyorum; doktorlarım zaten tüm çevremi istemsiz hezeyanlarım olabileceği konusunda uyardılar. Şimdi soruyorum; ben bir hata yaptıysam bunun karşılığı iftira mı olmalıydı? Yakışmadı. Siz de sormadınız mı madem böyle bir şey vardı niye sustun diye? Herneyse; benim alnım ak ve kendi payıma düşeni yaptım. Herkes de kendine yakışanı yapsın"

erbil21

Mynet

Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil tartışmasına Seren Serengil dahil oldu: Bu arsızların tapeleri var​

Mehmet Ali Erbil’in çıkışı sonrası Seda Seyan, Erbil’i evinde çalışan hizmetçi kıza tecavüz ettiği iddiasını ortaya atmıştı. Seda Sayan, Instagram’dan paylaştığı gönderiyi kısa sürede silse de tüm Türkiye bu iddiaları öğrendi. Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan’ın iddiasının iftira olduğunu söyledi. Tüm bunlar yaşanırken konuya dahil olan Seren Serengil, Sayan'a şok bir iddia da bulundu.​

Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil tartışmasına Seren Serengil dahil oldu: Bu arsızların tapeleri var

Seren Serengil, Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil, kavgasına dahil oldu. Seda Sayan, Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlamış, komedyen ise, "İftira" diyerek yalanlamıştı.
0x0-seren-serengile-eski-gorumce-sikayeti-1623584042174

"SENİ ÜZENİ ÜZERİM"​

Snob Magazin'in özel haberine göre; Mehmet Ali Erbil'e Instagram'dan destek mesajı atan Seren Serengil, "Mehmet Ali, seni üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp, yemediği halt kalmamış, zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan peşkeş çekenleri hiç affetmem. Sana attıkları iftirayı onlar ispat edemezler ama bende bu arsızların tapeleri var. Sana bir laf daha ederlerse onları yayınlarım" diye yazdı.

seren-serengil-2_1

SEREN SERENGİL, YAZDIKLARINI SİLDİ​

Seren Serengil, bu yazıyı paylaştıktan dört dakika sonra silmesi ise dikkat çekti. 2018 yılında Seren Serengil, kendisine ‘3 gün zorlama hapis’ kararı çıktığı dönemde annesini yayına bağlayan Seda Sayan'la küsmüş, o zaman sert tepki göstermişti.

Mynet

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'dan özür diledi!​

Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasındaki büyük kavga kısa sürdü. Seda Sayan'ın Mehmet Ali Erbil hakkında ağır suçlamalarda bulunduğu tartışmada barış sağlandı. Erbil, Sayan'dan özür dileyerek "Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım" dedi.​

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'dan özür diledi!

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Seda Sayan'dan özür dileyen Mehmet Ali Erbil " Aramıza kimse giremez, girmesin" dedi.

İLAÇLARIN TESİRİYLE BİR YANLIŞ YAPTIM​

İşte ünlü şovmenin sözleri:
Seda benim canımdır, kardeşimdir; oğlu oğlumdur, o da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz.
Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım, özür diliyorum Seda'dan da Oğulcan'dan da...Aramıza kimse giremez, girmesin ....

E4Az6noVIAAFaGe

Mynet

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'dan özür diledi!​

Seda Sayan ile Mehmet Ali Erbil arasındaki büyük kavga kısa sürdü. Seda Sayan'ın Mehmet Ali Erbil hakkında ağır suçlamalarda bulunduğu tartışmada barış sağlandı. Erbil, Sayan'dan özür dileyerek "Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım" dedi.​

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'dan özür diledi!'dan özür diledi!

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Seda Sayan'dan özür dileyen Mehmet Ali Erbil " Aramıza kimse giremez, girmesin" dedi.

İLAÇLARIN TESİRİYLE BİR YANLIŞ YAPTIM​

İşte ünlü şovmenin sözleri:
Seda benim canımdır, kardeşimdir; oğlu oğlumdur, o da benim çocuklarımı kendininkinden ayırmaz.
Ben ilaçların tesiriyle bir yanlış yaptım, özür diliyorum Seda'dan da Oğulcan'dan da...Aramıza kimse giremez, girmesin ....

E4Az6noVIAAFaGe

Mynet
O kadar seyden sonra özür dilemek bari yoksay 🤦🏼‍♀️

Mehmet Ali Erbil'i suçlayan Seda Sayan'dan tecavüz düzeltmesi! "İftira değil yanlış açıklama"​

Seda Sayan Mehmet Ali Erbil'i evindeki hizmetçi kadına tecavüz etmekle suçlamış bu iddialar kan dondurmuştu. İki ünlü isim arayı buldu Seda Sayan ise bakın nasıl geri adım attı.​

Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'dan özür diledi!

Seda Sayan bu paylaşımı kendi de paylaştı ardından ise şoke eden iddiasıyla ilgili geri adım attı. Seda Sayan açıklamasında şunları söyledi:

Ekran Alıntısı

"Şahsıma yapılan ağır hakaretlerden sonra öfkeyle ayrılık sebebi olan aldatmayı tecavüz diye yanlış dile getirdim. İftira değil yanlış açıklama oldu."

Mynet

İkisi de birbirinden rezil. ❌👎🏻
Seda Sayan senelerdir nasıl tv.den para kazanıyor. Eğitim desen yok, insanlara katabildiği bir vizyon yok. Sadece kalça sallayan kabadayımsı bir kadın.
Suçu başkasında aramamak lazım. Kimse izlemese bunlarda nemalanmazdı.

X