Medicana Ankara da doğum yapanlar

nostalgia love

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2017
40
8
32
Merhabalar, yaklaşık 7 aylık hamileyim. İstanbuldan ankaraya taşındık. İyi bir hastane doktor arayışındayım. Medicana da duygu hanıma gitmeye karar verdim ancak yakın zamanda bu hastanede doğum yapan var ise tecrübelerinden yararlanmak isterim 🙏🥳

Merhabalar, yaklaşık 7 aylık hamileyim. İstanbuldan ankaraya taşındık. İyi bir hastane doktor arayışındayım. Medicana da duygu hanıma gitmeye karar verdim ancak yakın zamanda bu hastanede doğum yapan var ise tecrübelerinden yararlanmak isterim 🙏🥳
Merhaba. Bende sizinle aynı durumdayım. Hala hastane arıyorum. Paket mi aldınız?

Henüz hamilelik oluşmadı ancak medicana da Ayşe hocaya gidiyorum. Dünyanın en tatlı en iyi hekimi. Eğer henüz doktorunuza karar vermediyseniz Ayşe hocamı canı gönülden öneririm

Kızlar doğumlar ilgili fiyat bilgisi olan var mı acaba? Öğretmenlere %20 indirim varmış medicana hastanesinde. Öğretmenler günü kampanyası olarak mebden mesaj gelmişti. Yıl boyu geçerli diye.

Henüz hamilelik oluşmadı ancak medicana da Ayşe hocaya gidiyorum. Dünyanın en tatlı en iyi hekimi. Eğer henüz doktorunuza karar vermediyseniz Ayşe hocamı canı gönülden öneririm
Ayşe Kırbaş hoca mı acaba? Bir de muayene ücreti ne kadar acaba? Ben de Ankaraya taşınacağım doktor arayışındayım.

Medicana da Ayla hocayı da tavsiye ederim. Gebeliğin başından beri 3.doktorum, diğer 2 si ile devam etmedim ama Ayla hocadan çok iyi enerji ve elektrik aldım. İnşallah onunla doğuma kadar devam etmeyi düşünüyorum. :)

Medicanada doğum yapmadım ama genel olarak cocuklar ve kendimiz icin medicanayi tercih ediyoruz. Fiyat soran arkadaşlar sağlık sigortası yaptırırsa iyi olur. Bizim yok ama eşimin kurumuyla yüzde 50 anlaşması var bazi bölümlerin, geçen ay genel cerrahi bölümünde normal muayene ücreti 2500du , kadın doğum da asagi yukarı bu kadardır diye düşünüyorum yani sigorta olursa daha iyi olur

Medicana da Ayla hocayı da tavsiye ederim. Gebeliğin başından beri 3.doktorum, diğer 2 si ile devam etmedim ama Ayla hocadan çok iyi enerji ve elektrik aldım. İnşallah onunla doğuma kadar devam etmeyi düşünüyorum. :)
Merhaba ayla hocayla bende görüşmüştüm, kendisinden paket mi aldınız kaçıncı haftadasınız acaba ?

Medicanada doğum yapmadım ama genel olarak cocuklar ve kendimiz icin medicanayi tercih ediyoruz. Fiyat soran arkadaşlar sağlık sigortası yaptırırsa iyi olur. Bizim yok ama eşimin kurumuyla yüzde 50 anlaşması var bazi bölümlerin, geçen ay genel cerrahi bölümünde normal muayene ücreti 2500du , kadın doğum da asagi yukarı bu kadardır diye düşünüyorum yani sigorta olursa daha iyi olur
2700 normal , Prof sa 3000 olabiliyor diye biliyorum

2700 normal , Prof sa 3000 olabiliyor diye biliyorum
Benim gittiğim doçentti sigortamiz olsaydı sanırım katkı payı veriliyor, birde operasyon geçirdim, olsaydı onuda kapsıyordu. Artık özel hastaneler için sağlık sigortası iyi bişey.

Ben 2023 ocakta doğum yaptım prof.a koruda 60bindi, o zaman muayenehansine gidiyordum 1000 tl . Tabi arada cok zaman farkı var simdi iki katı olması normal ama doğumda paket vs varsa alınması mantıklı

X