Saç Bakım Ürünleri Maxi bio keratin paylaşmak isteyen var mı

sahra10

Rabbim sana emanetiz..
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2012
452
469
Merhaba evde keratin uygulamak istiyorum elinde olup da paylaşmak isteyen var mı

işyerinde fırsat buldukça yazıyorum, diğer konuda toplam 1034 sayfa olmuş o yüzden hepsini okumam içinde bulunduğum ortamda mümkün değil.. uğraştırdıysam kusura bakmayın lütfen
Yok canım o yüzden değil, şöyle 1. sayfa ve son 30 sayfaya bakarsan yeter bence.O zaman zaten hangi ürün nedir, hangisinden memnun kalmışlar hangisi az kokuyor vs hepsini öğrenecek ve daha iyi bir seçim yapabileceksin. O Gold ne amaçla üretilmiş anlayamadık biz, hiç bir işe yaramıyor korkunç bir şey.

bende keratin bakımı yaptırdım çok da memnunum.
ama biraz zahmetli iş, kendim asla yapamazdım.
native base idi bana yapılan keratin bakımı.
ben hiç saçımı boyamadım yıpranmış değildi.
sadece hava, stres gibi nedenlerle kuruyor ve cansız duruyordu.
şu an düz, parlak ve kırıklarım dahi gitti.
tavsiye ederim mutlaka.:KK66:

Merhaba. Ben bu konu için üyelik açtım :) yarın 1000’lik sipariş vereceğim. N11de 350 tl gibi bir fiyatı vardı. Paylaşmak isteyen varsa bana yazabilir

herkese tekrar merhaba, size belime uzanan saçlarımın nasıl yandığı, onları kurtarmak için neler yaptığımı kısacası caanım saçlarımı nasıl bi hata sonucu kaybettiğimi yazmıştım. maalesef, ne yaparsam yapayım o yanan sarı saçları kurtaraamadım.. :KK43: bu işlemi ağustosta yaptırmıştım, diplerden gelen saçlarım kulağımın üst kısmına ulaşabildi. bende gidip bir ay önce saçlarımı omuzlarımda kestirdim.. ama sarılarım hala kaldığı için dün de gidip çene hizamda kestirdim.. tek kesimlik sarılar kaldı saçımda.. onları da tamamen temizletirsem çok kısalacaktı o yüzden bir sonraki kesime bıraktım :) ben de maxi bio yu denemiştim..maxi bio saçlarımı yanan kısımlarda dahil olmak üzere yumuşacık yaptı, gerçekten hakkını vermek lazım.. ancak saçlarım az olduğu için bir de üzerine düzleştirme işlemiyle bastırınca iyice az ve sönük göründü.. ve ben kabarık ve hacimli saç sevdiğim için tekrar uygulamadım. zaten bir de kestirince şimdi düzleştirecek saç kalmadı :KK43: garanti olsun diye 2 kullanımlık almıştım. elimde halen tek kullanımlık bir kısım duruyor eğer isteyen olursa bana dm den ulaşabilir. izmir de yaşıyorum izmir içi isteyen olursa biryerde buluşup teslim edebilirm ya da kargoyla gönderirim

Merhaba elinde maxi bio olup paylaşmak isteyen varsa msj atabilirmi

X