Masseter botox mağduriyet

merii1515

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
1
0
35
Çene cerrahı profesöre üniversite hastanesinde massater botox yaptırdım. Kasın fazla büyük olduğunu, sadece dışardan uygulama yapılırsa sonuç vermeyeceğini söyleyip ağız içinden de uygulama yaptı. (Sonradan öğrendim böyle bir metod yokmuş)Akşama bademciklerim balon gibi şişti ve sesim kısıldı. 2 gün sonra da gülüşüm ve konuşmam tamamen gitti. Şu an 13. günüm ve hiçbir gelişme yok. Gülmeye çalışınca snapchatteki ağlama efektine benzeyen bir ifade oluşuyor. Sosyal ve iş hayatım mahvoldu. Kendini ifade edememek, kısıtlanmış hissetmek çok kötü bir his. Aynı durumu yaşayıp yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? Şimdiden teşekkürler

Çene cerrahı profesöre üniversite hastanesinde massater botox yaptırdım. Kasın fazla büyük olduğunu, sadece dışardan uygulama yapılırsa sonuç vermeyeceğini söyleyip ağız içinden de uygulama yaptı. (Sonradan öğrendim böyle bir metod yokmuş)Akşama bademciklerim balon gibi şişti ve sesim kısıldı. 2 gün sonra da gülüşüm ve konuşmam tamamen gitti. Şu an 13. günüm ve hiçbir gelişme yok. Gülmeye çalışınca snapchatteki ağlama efektine benzeyen bir ifade oluşuyor. Sosyal ve iş hayatım mahvoldu. Kendini ifade edememek, kısıtlanmış hissetmek çok kötü bir his. Aynı durumu yaşayıp yardımcı olabilecek birileri var mı acaba? Şimdiden teşekkürler

Merhaba
Cok gecmis olsun oncelikle
Bende cok arastırıp yaptırmaya baslamıstım bu islemi ancak dediginiz gibi icerden bi islem yapılmadı hic
Suana kadar 2 kez yaptım iki ayrı ozel klinikte, hatta sonuncusunu ogle arası yaptırıp sonrasında calısmaya devam ettim
Zaman gecmis düzeldi mi durumunuz?

Merhaba
Cok gecmis olsun oncelikle
Bende cok arastırıp yaptırmaya baslamıstım bu islemi ancak dediginiz gibi icerden bi islem yapılmadı hic
Suana kadar 2 kez yaptım iki ayrı ozel klinikte, hatta sonuncusunu ogle arası yaptırıp sonrasında calısmaya devam ettim
Zaman gecmis düzeldi mi durumunuz?
Nerede yaptırdınız acaba?

İlkini life med’de yaptırdım, ikincisini ataşehir brandiumda bi yer var ama ismi değişti
Luis bien diye biliyodum ama başka bir sey olmus suan bilmiyorum hatta 2 hafta once ikinci defa orda yaptırdım life mede göre fiyatı daha uygun ama daha az süre gidiyor etkisi
Benim cenemde eklem sıkıntısı var buda iyi gelmiyor gibi artık😟

ben dıştan yaptırmıştım benim de gülüşüm gitmişti. bir daha da yaptırmadım. benim tek tarafım büyük zaten onu dengeletmek istedim iki tarafa da yapınca dengeleme de olmadı. ama içten yapılmadı bana da dıştan yapıldı. ses vs dolayısıyla kısılmadı.

sakız çiğneyerek botoxun etkisini kısa sürede atabilirsiniz. geçmiş olsun içeriden kim bilir nereye enjekte etti onu da ses bile kısıldı pes vallahi

X