Çene Estetiği Masseter botoks bilgisi olanlar

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

mulatte__

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2011
451
117
Plastık cerraha masseter botoks için kullanmış oldugu markayı sordum, refinex dedı bılgısı olan var mı? Internette araştırdım olumlu yorumlar var etkısı dıger markalar 6 ay iken refinex 9 ay yazıyor refınex marka ıle işlem yaptıran oldu mu aranızda?

Plastık cerraha masseter botoks için kullanmış oldugu markayı sordum, refinex dedı bılgısı olan var mı? Internette araştırdım olumlu yorumlar var etkısı dıger markalar 6 ay iken refinex 9 ay yazıyor refınex marka ıle işlem yaptıran oldu mu aranızda?
dis sikma problemim oldugu icin arastirmistim olumlu yorumlaru okudum ayni sekilde ama sonra dolgu kalici olmadigi icin gece plagi kullanmaya karar vermistim

Sakın yaptırmayın ınanın cok yan etkısı var bı kere yanaklarıbız asagı sarkıyor :KK43:

3 yıldır düzenli yaptiriyorum hic yanaklarım sarkmadı, aksine harika bir işlem.

Merhabala kızlar. Benimde diş sıkma problemim vardı. Gün içinde ve gece çok fazla dişlerimi sıkıyordum. Artık çenem çok ağrıyordu ve yüzümün genişliğinin sebebininde bu olduğunu öğrendim. Çok fazla araştırdım iyi bir doktor bulmak için. İstanbul Nişantaşı’nda Artclinictr i buldum. Doktorları Uzman harika bir yer ve çok memnunum. Artık dişlerimi sıkmıyorum. Ve yüzüm eskisine oranla çok daha küçüldü. Eğer alanında uzman bir doktor arıyorsanız mutlaka tavsiye ederim.

Sız sanslı kesimde sınız ne guzel bır cok kısı malesef sarkmadan sıkayet cı
Bende yaptırdım asla sarkma gibi bir şikayetim yok. Bence doktor çok önemli. Güzellik merkezlerinde değil alanında uzman doktorlar tarafından yapılmalı. Çok araştırıp Artclinictr i buldum. İşlem yapanlar gerçek Uzman Doktorlar.

Agustos ayında ilk seansımı yaptırmıstım plastık cerrah yapmıstı 2. Seans ıcın en az 4-6 ay gecmesı gerek demıstı 7 ay geçtı 2. Seansımı yaptıracagım haftaya. 2. Seans yapıldıktan sonra çene hattının ıncelmesı belırgınlesmesi netleşip kalıcı oluyor denıyor bunun için 2. Seansımı yaptıracagım bu konuda 2. Seansını yaptırıp memnun kalanlar deneyımlerını paylasabılır mi?

ben de geçen ay yaptırdım şimdilik memnunum ama sarkma olayı bende de biraz oldu gibi yalnız. burada herkes deneyimlerini paylaşırsa hepimiz için faydalı olur.

Bugün 2. Seansımı yaptırdım 2 seans yeterli hem diş sıkmaların gider hem de yüz hatların kalıcı olarak şekıllenır 2 seans yeterli senın yüz tipine dedı. Ben memnunum. Diş sıkmam baya azalmıstı yüzümde bı farklılık yok sanıyordum dr yuzun sekıllenmış hafıf küçülme var dedı masseter botoksu yapmadan önce yerlerı kalemle çizerken fark edılıyor dedı. Agustos ayında ılk seansımı yaptırmıstım. Öyle bı yan etkı gülüşüm gıttı yuzum sarktı yedıklerımı agzımda tutamıyorum yüzüm eğrildi gıbı bır durumla karsılasmamıstım umarım 2. Seansımdan sonra da karsılasmam

X