Manikürcü

Kizlar evime yakin diye yeni bir kuaföre gitmeye başladım ama manikur suyunu koyduğu kab temiz mi her seferinde yikaniyor mu bilmiyorum.
Hic icime sinmedi. Oyle asiri titiz biri degilim ama bu yolla hastalik bulaşma riski var sonucta etimiz kesiliyor filan.
Manikür yaptirmaya giderken yanimda bitane buzdolabi poşeti gotursem ve desem ki su kabina bunu yerlestirelim sonra su koyalım. :KK70: Boyle soylesem yanlis mi olur? Bir pisligini, kirliliğini filan gormus degilim oranin ama sonucta yikarken gormuyorum etmiyorum, yanlis anlar mi acaba? Nasil soylesem bunu? Siz ne yapiyorsunuz? Biraz cekiniyorum ya sanki pissiniz dermiş gibi olmasin diye.
Benim manikürcüm tamda dediğiniz gibi yapıyor her müşteri için temiz poşet takıyor kesinlikle hakkınız

Çok geçmiş olsunn gerçekten çok fena bişeymiş yaşayan bilir, sanırım tedavisi antibiyotik ama hamileliğinizde onu da kullanamamışsınızdır, çok zor

Evet tabi. Hamilelikte tek kullanimkil toz verdi dr 4 5 sefer ama malesef. Idrarda bakteri cikiyordu surekli. Bakteri de hamilelikte kullanilan ilaclara karsi direncliydi. Cok zor zamanlar yani.

Zaten her seferinde poşet değişiyor normali bu yani hem kendi takımını hem de poşetini götür bence

Bn watsonstan almştm ama gereksiz pahalı bnce netten bakarak yapacağınız doğal tarifler daha iyi bn öyle yapıyorum zeytinyağı limon biraz duş jelimden biraz vazelin falan koyuyorum sıcak suya. Daha iyi oluyor. Ama manikür malzemeleri önemli o makas gibi olan şey adını bilmiyorum tırnak Etini kestiğimiz Penseye benzeyen makas iyisi olmalı ondan sadece solingeni öneririm ve törpü de aynı marka öneririm brz pahalı ama sürekli yaparsanız ve kendiniz yapacağınızı düşünürsek uzun vadede karlı bence
Bende de bir onlar var söylediğiniz marka ama et ittirmek için falan da birşeyler kullanıyor kuaförler ondan da almak lazım herhalde kendi malzemelerimizle yaptırmak istiyorsak,değil mi? Teşekkür ederim bu arada :)

Bende de bir onlar var söylediğiniz marka ama et ittirmek için falan da birşeyler kullanıyor kuaförler ondan da almak lazım herhalde kendi malzemelerimizle yaptırmak istiyorsak,değil mi? Teşekkür ederim bu arada :)
Bence sadece o ve törpü yeter ittirmek gereksiz bence ben uygulamıyorum

Genelde herkes kendi aletlerini getirir zaten o klasiktir, kuaförünkileri pek kullanan olmaz. Su kabina da tek kullanimlik posetlerden takilirdi. Lakin bu poset kullanmiyormus. O yuzden ben mi gotursem dedimde kab almayi onerdi herkes oyle yapacagim.
benim bulunduğum semmte çok fazla kuaför var ve çok çok iyi manikürcüler var kendi getrdiğin aletle asla yapmıyorlar sadece bir iki yerde tahta aletler kürdan benzeri bişiyle kulanıyorlar ondana pek memnun kalmıyorlar ben zaten yılardır kendim yapmaktan değme manikürcü oldum :))

benim bulunduğum semmte çok fazla kuaför var ve çok çok iyi manikürcüler var kendi getrdiğin aletle asla yapmıyorlar sadece bir iki yerde tahta aletler kürdan benzeri bişiyle kulanıyorlar ondana pek memnun kalmıyorlar ben zaten yılardır kendim yapmaktan değme manikürcü oldum :))

Neden kabul etmiyorlar ki?

yapamıyorlarmış yok şu marka fwelan arkadaşlardan duyduğum kadaryla ben gtmiyorum asla torpuden bile hepatit bulaşabilir

Ha evet setler kalite olarak fark ediyor orasi öyle. Ama ben kendi setimi kullandirtmayanida istemem. Zaten bu gittigim kuaförden vazgectim. Baska bakacagim. Eldivende takmiyor su kabini gotursem bile eldiveni de ben goturup giydircek değilim. Sonradan dusununce cok sinir oldum keske kalkip gitseydim. -.-

X