Makyaj yapmayı öğrenmek istiyorum

B!TT€R;3038134 .!.:
bende bılmıom makyaj yapmayıııı :KK43:

bende istıorum yaaa :KK43:

zaten becerıksızım :KK43:

ama msn den olcak gıbı diğil heralde.. sınıfdakılrden öğrenım bari :KK43:

yalnız sizden bişey isteyebılırmıyımmm :KK43:

tabiki isteyebilirsin ben de bi kaç aya kadar anlamazdım makyajdan ama sımdı arkadaslarıma kendıme hep ben yapıyorum elimde yatkınmıs sanırım ben yapınca ayrı bişey cıkıyo =) her konuda yardımcı olmak isterim sana =)

ya ben lise 3 e gectım daha.. boyumda kısa.. yani gorenler lise 1 fln sanıyo.. makyaj yapmak ıstıyorum ama abartı ıstemıyorum.. sıradan seyler.. göz kalemı dudak parlatıcı falan.. ama kendıme uygununu bulamıyorum.. zaten pek anlamıyorum makyajdan.. oyuzden yardım istemıstım :)

B!TT€R;3081722 .!.:
ya ben lise 3 e gectım daha.. boyumda kısa.. yani gorenler lise 1 fln sanıyo.. makyaj yapmak ıstıyorum ama abartı ıstemıyorum.. sıradan seyler.. göz kalemı dudak parlatıcı falan.. ama kendıme uygununu bulamıyorum.. zaten pek anlamıyorum makyajdan.. oyuzden yardım istemıstım :)

(= dikkat cekmeden makyaj yapmak ıstıyosan seffaf tonları uyqulaman lazım sıyah vb koyu renkler dırek dıkkat cektıqı ıcn belırqın bı makyaj olur o yuzden dıyorum yumusak renkli göz kalemleri qozlerini belirqin hale qetirmen için iyi bir yontem olur ( göz renqine uyqun bir renk olması daha ıyı olur ). . rimeli de kirpiklerine dıpten uca surmeden sadece uclarına renklendirmek ıcın surersen hafiften cok dıkkat cekmez bide avon'un dudak renginde bir ruju var bnde fazla buyuk olmadıım ıcın dudak renqi ruj surerım avon - pink sunrise bu sana uyqun olur sanırım ten renginde de bi pudra edin pudra qozeneklerini tıkamaz cunku daha yasın kucuk fondotene qerek yok (=

soyledıklerını yapıcam hatta ruju şimdi gıdıp alıcam.. teşekkur ederimm =)

arkadaşım sen lise 3 e gidiyormuşsun.Ben ünv. 3 e geçtim ama gören lise öğrencisi sanıyor.abartıya kaçmayacak,hafif şekilde bende öğrenmek istiyorum tüyoları.Bu garibe biri yardım eli uzatsın lütfennnn :çok üzgünüm:

Kızlar yokmudur bana makyaj yapma sanatını öğretebilecek biri yada bu konu ile alakalı bir link verebilecek..
Güzellik salonlarındaki yada kuaförlerde yapılan makyajı kendime yada arkadaşlarıma yapamıyorum,özellikle göz makyajını öğrenmek isterim,göze nasıl derinlik verilir,gölgelendirme nasıl yapılır falan filan. S.O.S.
:1no2:

tatlım ben bi kitap aldım makyajla ilgili çoookk güzel.ebook kısmına eklicem ordan bak olurmu. bide makyaj videosu diye bi başlık açtım orda da adresler var ordan da bi bak süper videolar vara.s.:1hug:

X