Göz Makyajı makyaj ile gözleri büyük ve açık göstermek için öneriler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

birbuketmutluluk

Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2020
24
6
26
merhaba arkadaşlar benim gözlerim kısık, göz kapaklarım da biraz düşük makyaj ile daha büyük ve açık nasıl gösterebilirim ? ten rengi göz kalemi sürüyorum içine ve kirpikleri kıvırıp rimelleyince biraz daha güzel duruyorlar ama başka ipuçları da var mı böyle paylaşırsanız çok sevinirim :KK200:

okudum yazıyı teşekkür ederim.
evet kesinlikle düşük gözlerde kaşları en alttan bir sıra almak kaş göz kapağı mesafesini açtığı için hoş duruyor, ben de evde en alt sırayı cımbızla alıyorum.
kirpikleri kıvırmak da gözü açıyor büyük gösteriyor
o görüntü korumak için de gün içinde kıvrıklığı düşürmeyen rimel gerekiyor ben loreal paradise dan memnun kaldım o konuda
açık renk farlar ve soğuk tonlu farlar taktiğe de inanıyorum turuncu, bakır tonları gözü kısıyor bence
ten rengi göz kalemi olmazsa olmaz zaten
takma kirpik, alt kirpiklere rimel sürmek ve alt kirpik dibinin dış köşesine kahve kalemle gölge yapmayı en kısa zamanda deneyeceğim
gözün üst içine koyu renk kalem sürmek ve kalın eyeliner ise ben de büyük değil küçük gösterdi

Ten rengi göz kalemi olarak ne kullanıyorsunuz acaba ben uzun zamandır kirpiklerde topaklanmayan akmayan ten rengi göz kalemi arıyorum ☺️

X