Vücut Kremleri madam coco duş jeli, ve vücut losyonu kullananlar

Vücut kremleri, losyonlar

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.375
11.988
geçenlerde balayı için alışveriş yaparken madam coco da bu güne kadar nasıl dikkatimi çekmemeiş hayret vucut losyonları ve duş jellerini gördüm hemde güzel indirim vardı. kokularına emin olamadım almadım bir sürü şey koklamıştım sağlıklı koku almıyordum o esnada.

malum, balayında herzamankinden daha çok güzel kokmak istiyor insan:) kullanan memnun olan varmı içinizde?

Ben kullanıyorum, özellikle vücut sütünü . Her banyo sonrası vücudumun nemlenmesi için kullanıyorum ve işe de yarıyor açıkçası. Set olarak almıştım, duş jeli, vücut spreyi, vücut sütü. Kullanımı da pratik oluyor, tavsiye ederim :)

vanilyalısının çok methini duydum kokusu kalıcıymış. Aslında indirim varken bende gidip almak istiyorum ama çok üşeniyorum gitmeye :/

Kokuları tek kelimeyle berbattı.
Geçen gün mağazada deneyeyim dedim hiç sevmedim. Body shop, yves rocher varken asla tercih etmem sanırım.

Ben denedim kızlar vücut sütünü, sevmedim ben de. hiç baktınız mı bilmiyorum ama eyüp sabri tuncerin vücut spreyleri var. turunçlusu var süper kokuyor belki o denenebilir.

Vanille De madagascar kokusunu seviyorum vanilyalı kek gibi aynı bayılıyorum. Rose isimli serisinin de el kremi var o da çok güzel misler gibi gül kokuyor Hoppa

sıradanlar.daha ucuz ve daha kalıcı kokusu olan bir sürü ürün var(vücut spreyi ile duş jelini aynı anda kullanmama rağmen).kokuları içinde çok iyi diyemem.

X