Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Mac Face and Body Fondöten kullananlar yardımcı olabilir mi?

kızlar iyi akşamlar bende MAC in fondotenlerinden almayı düşünüyorum cildim kuru hafif esmer tenliyim sizce benim için uygun olan numaralar nedir ? :))

tum mesajlari okuyamadim, kusura bakmayin vaktim yoktu. kullandigim icin yorum yapmak istedim.
benim cildim kuruya donuk karma. siyah noktalarim ve gozeneklerim var burnumun ustunde..
ten rengim nc25. bana c3 koyu gibi geliyor bence size c1 uyar gibi geldi, eger koyu fondoten taraftari degilseniz bence c1 daha iyi gibi.
ben kaliciligini pek begenmedim ama:/ mac studio fix fondoten kalicilik konusunda daha iyiydi.
face and body cok dogal duruyor, kapaticiligi bence bb krem gibi diyebilirim ve nemlendirmesi cok guzel. glowy bir goruntu veriyor.

tum mesajlari okuyamadim, kusura bakmayin vaktim yoktu. kullandigim icin yorum yapmak istedim.
benim cildim kuruya donuk karma. siyah noktalarim ve gozeneklerim var burnumun ustunde..
ten rengim nc25. bana c3 koyu gibi geliyor bence size c1 uyar gibi geldi, eger koyu fondoten taraftari degilseniz bence c1 daha iyi gibi.
ben kaliciligini pek begenmedim ama:/ mac studio fix fondoten kalicilik konusunda daha iyiydi.
face and body cok dogal duruyor, kapaticiligi bence bb krem gibi diyebilirim ve nemlendirmesi cok guzel. glowy bir goruntu veriyor.
canım ben aldım çoktandır kullanıyorum cok memnunum şahsen:) hayatımın fondöteni oldu..

Merhaba kızlar uzu zamandır aklımda bu fondöten. Suya karşı dayanıklı oluşu olsun, ışıltılı bir görünüm vermesi olsun, hafif yapısı vs kısacası yaz ayında kullanmak istediğim bir fondöten kendisi. Acaba alıp kullananlar oldu mu? birde renk seçimini merak ediyorum. Büyük ihtimalle c2 veya c1 olacak benim rengim. Mac studio fix rengim nc15. Acaba bunda hangi rengi almalıyım?

Merhaba bu konuyla alakasız olacak ama :) Studio fix nasıl bir fondoten, memnun musunuz?

Merhaba bu konuyla alakasız olacak ama :) Studio fix nasıl bir fondoten, memnun musunuz?
fena değil. kokusunu sevmiyorum sinek ilacı gibi:) birde benim karma cildimde bir loreal infallible mat fondöteni kadar bile kalıcı durmuyor:) kusma yapıyor yani. yapısıda ağır. onun yerine lorealın mat fondötenini kullanman cok daha mantıklı..

fena değil. kokusunu sevmiyorum sinek ilacı gibi:) birde benim karma cildimde bir loreal infallible mat fondöteni kadar bile kalıcı durmuyor:) kusma yapıyor yani. yapısıda ağır. onun yerine lorealın mat fondötenini kullanman cok daha mantıklı..

Pudrası nasıl peki :) Benim cildim çok genç sivilce de yok, kapatacak bir şey de yok ama bembeyaz olma hissini seviyorum. Bana önerebileceğiniz bir şey var mı

X