Lutfen yardim edin lutfen vajinoplasti ve labioplasti oldum

Sevgi390

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
229
-229
26
Dün saat 11 de vajinoplasti ve labioplasti oldum agrim az biseyim yok ama aşırı ödem olmuş buz tutmama rağmen o kadar şişmiş doktor bu sabah gelip baktı çok sistigini söyledi çok korkuyorum

Geçmiş olsun odemler oluyor maalesef ilk zamanlar ama benim ertesi gün azalmıştı. Kime oldunuz konuştuğumuz aynı doktora mi?

Dün saat 11 de vajinoplasti ve labioplasti oldum agrim az biseyim yok ama aşırı ödem olmuş buz tutmama rağmen o kadar şişmiş doktor bu sabah gelip baktı çok sistigini söyledi çok korkuyorum
Merhaba geçmiş olsun 💓 ben 6 gün önce labioplasti oldum ödem çok fazla sol taraf ve klitoris ye çok ödem var bugün kontrole gittim doktorum solüsyon verdi sizin ödem ne zaman geçmeye başladı ve ilk haftalar klitoris çok dışarda odemden dolayı zamanla o açıklık kapandimi

Merhaba geçmiş olsun 💓 ben 6 gün önce labioplasti oldum ödem çok fazla sol taraf ve klitoris ye çok ödem var bugün kontrole gittim doktorum solüsyon verdi sizin ödem ne zaman geçmeye başladı ve ilk haftalar klitoris çok dışarda odemden dolayı zamanla o açıklık kapandimi
Evet ilk zamanlar baya şişti 15 günden sonra düzelmeye başladı şuan çok memnunum

Ödemin gitmesi için ne yaptınız o açıklık kapandimi suan
17 günde galiba kasinti başlamıştı iyileşmeye başlayınca kasinti başlıyor kuru tutun bide sıcak olmasın bide düzenli duş alsanız zamanla iyileşiyor zaten 25 günde tam iyilesmistjm

X