Lütfen Yardim Edin çocuğum 4 Yaşina Girdi Ve Hala Konuşamiyor:(

gxuxlçiçek

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
69
7
2001 OCAK DOĞUMLU OĞLUM VE HERNEDENSE TEK TÜK KONUŞMALAR DIŞINDA HİÇ BİRŞEY KONUŞAMIYOR HERŞEYİ DENEDİM PSİKOLOĞADA GÖTÜRDÜM AMA AKLIM OĞLUMDA NİYE KONUŞAMIYORSA KREŞ ORTAMINA GÖTÜRMEM SÖYLENDİ ZATEN ANAOKULUNDA ÇALIŞTIĞIM İÇÖİN GETİRDİM 1 AY OLDU AMA YARAMAZLIK DIŞINDA ÖĞRENDİĞİ HİÇBİRŞEY YOK :uhm:

Merhaba Gülçiçek, oğlunuzu öncelikle bir Kulak Burun Boğaz uzmanına götürün ve gerekli testler yapılsın. Sonrasında fiziksel bir bulgu yoksa, konuşma konusunda uzman bir meslektaşıma götürürsünüz. Malum her psikolog her konuda uzman olmaz, tıpkı her doktorun her branşta uzman olmadığı gibi.
Sağlıkla kalın,

Merhabalar günaydın cevaplarınız için tşk ederim sağolun kulak burun boğaza götürdüm 4 ayönce hiçbir problem yok dendi hatta beyin filimi bile çekildi kafanızda soru işaretleri kalmasın diye doktor. cuma günüde pedekoloğa götürdüm 1-2 test verdi rehberlik araştırmadan yaptırmam için ama korkacak birşey yok dedi baya bir rahatladım ama ordaki çocukları görünce oğlum gibi konuşamayanlar vardı şükür ettim çünki en iyisi benimkiydi tekrar tşk ederim sağolun allah razı olsun hepinizden

X