Lütfen yardım !! Bir kişi bile ben de yaşadım dese hayatımda çok şey değişecek ölmek üzereyim

İlişkiye giriyorduk yazmışsınız sonra bakireyim. Kafam karıştı. Korkmayın siğil yapan türleri zararsız ama yaktırmalısınız kurtulmak için belki uçuktur. doktorda anlamadı demişsiniz. En kısa zamanda iyi bir cildiyeciye görünün ağız içi genital dahil ne olduğunu kesin öğrenin ve o sizi yönlendirir. Ne olduğunu sadece onlar anlıyor. Ben de korkmuştum farklı durumdan cildiyeci önemsiz demişti yani her okuduğunuza inanmayın doktora gösterin.

bu iş öyle birilerinin yönlendirmesi yada tahmin yurutmesi ile olmaz saglık konusunda interneti kendinize rehber edinmeyin belki birbirine benzeyen yaralardır benimki farklıdır sizinki farklıdır iyi bi doktora gidin hatta özel muayene olsun mumkunse iyice baktırın kendinize

Lazerden geldiğini düşünüyorum
O tip metaryellerde virüs pek yaşamaz, düşük ihtimal.

Sürtünme tarzı ilişkiniz oldu mu hiç? o şekilde bulaşmıştır, ya da partneriniz size mast. falan yaptıysa önce kendi penisine sonra da sizin vajinanıza dokunduysa ondan size geçmiştir.

Ben de genital siğiller vardı ve ben onların ne olduğunu umursamadım bir süre ve ilişkiye giriyorduk sevgilimle. Oral da yapmıştık bir iki kez kondomsuz. Önce orama sonra ağzıma temas olmuştu diye hatırlıyorum. Dilimde bir gün pıt diye bir lezyon çıktı. Ağrılıydı ilk çıktığında. Sonra ben ona siğile iyi gelen ne varsa uyguladım. Elma sirkesi, propolis,verrutol bile. Sonra her geçen gün yutkunma güçlüğü,ses kısıklığı,dil uyuşması,boğaz yanması oluştu ve ağzımda farklı yaralar da oluşuyor gibi. Bu saydıklarım oluyor diğer gün geçiyor. Yani internetteki gibi kanseri bir belirti gibi görünse de geçmesi normal mi? Kanser öncesi böyle semptomlar mı olur ? Bunları yaşayan oldu mu ? O ağzımda çıkan çıkıntı büyümedi kaldı öylece. Sigara içmiştim uzun zaman sonra üst üste ondan kaynaklanmış olabilir mi ?
Evde ölüp bitene kadar doktora git daha ne kadar sallayacaksın? Gözlerinden siğiller fırlayana kadar mı?

Bakire olsan da yüzeysel ilişkiyle bulasir hpv , özel hastanede test yaptirabilirsin sigiller için tedavi olmalısın

Bakireyim aslında smear yaptırırken sıkıntı oluyormuş o durum
Bakireysen de partnerin vajina üstüne bile boşalsa virüsü alma ihtimalin var, ama yukarı da cinsel ilişkiye giriyorduk, kondomdan falan da bahsetmişsin, bize doğru bilgi verirsen alacağın cevaplarda ona göre doğru olur canım.
Lazerden geldiğini düşünüyorum
Lazerden gelmesi çok çok düşük bir ihtimal, ama sevgilin vajinanın üzerine boşaldıysa bu çok daha yüksek bir ihtimal, çünkü hpv nin bulaşı mukozadan mukozaya oluyor daha çok.

X