Lütfen resme bakar mısınız !!

Beautiful woman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2018
969
352
Merhabalar dişim yamuk olduğu için böyle çürümeye başladı diş doktoruna gitsem ne yapar acaba ?

Eklentiler

• 071496C4-B2B9-487E-9B55-DECA837A26AF.jpeg
    071496C4-B2B9-487E-9B55-DECA837A26AF.jpeg
    44,2 KB · Görüntüleme: 283
Merhabalar dişim yamuk olduğu için böyle çürümeye başladı diş doktoruna gitsem ne yapar acaba ?
bende de boyleydı. hıc dolgu gıbı de durmuyo . arkadan da curuk oldugundan cok oyuk acılmıstı temızledıgınde dıs yaptı adam resmn diş renginde ve yapısına benzeyen bi maddeyle kapladı :)) gulerken hıc bellı dahı olmuyo

Temizleyip lazer dolgu yapar ve hic belli olmaz benim lisedeyken olmuştu yaklaşık 13 sene oldu hala yeni gibi ve kimse anlamıyor. Ama ihmal etmeyin genişlemeden gösterin hemen

bende de boyleydı. hıc dolgu gıbı de durmuyo . arkadan da curuk oldugundan cok oyuk acılmıstı temızledıgınde dıs yaptı adam resmn diş renginde ve yapısına benzeyen bi maddeyle kapladı :)) gulerken hıc bellı dahı olmuyo
Özele mi gittiniz devlete mi

Nasıl güzel oldu mu ya özele daha iyi yapıyor diyolar
tatlim ozeli devleti degil olay. doktor iyiyse ilgileniyo devlettekiler yogun diye belki bazen ondan begenilmiyordur. Beni resmen aksam 5 den sonra mesaiye kaldiklari bi aksama tekrar cagirip ozenli sekilde yan disi de halletmisti. Ben doktoruna gore degisir diye dusunuyorum:) sanirim sansliydim. Su an kendi dis rengime bnziyo ayrim yapilamaz eski halini gorsen kap kara oyuktu ortasi tamamen dustu. O disi temizleyip dise benzetti iste..

Kompozit lamine yapılacak. Çok kolay bir işlem tek seansta çözülür. Fiyatı da 250 lirayı geçmez ama çürüme kökten geliyorsa buyrun kanal tedavisine .

tatlim ozeli devleti degil olay. doktor iyiyse ilgileniyo devlettekiler yogun diye belki bazen ondan begenilmiyordur. Beni resmen aksam 5 den sonra mesaiye kaldiklari bi aksama tekrar cagirip ozenli sekilde yan disi de halletmisti. Ben doktoruna gore degisir diye dusunuyorum:) sanirim sansliydim. Su an kendi dis rengime bnziyo ayrim yapilamaz eski halini gorsen kap kara oyuktu ortasi tamamen dustu. O disi temizleyip dise benzetti iste..
Gittim dün devlete yaptırdım dişle Aynı oldu güzel yaptı

X