Çatlaklar Lutfen goruslerinizi paylasin:( catlak derdi:(

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Fiona22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2018
720
1.435
34
Hanimlar merhaba.
Bu catlaklarin tamamen gecmeyecegini biliyoruz artik. Bendekiler o kadar fazla ki, normal insanlardaki catlaga donerse benim icin yeterli olacak artik :KK43:
Fraksiyonel lazerle %50 iyilesme goren oldu mu ? Burda da en cok iz kalmasindan korkuyorum.
Biodermogenesi icin bir seyler duydunuz mu ?
Lutfen yaptirdiysaniz veya cevrenizden gorup duyduysaniz bizle de paylasin.

Hanimlar merhaba.
Bu catlaklarin tamamen gecmeyecegini biliyoruz artik. Bendekiler o kadar fazla ki, normal insanlardaki catlaga donerse benim icin yeterli olacak artik :KK43:
Fraksiyonel lazerle %50 iyilesme goren oldu mu ? Burda da en cok iz kalmasindan korkuyorum.
Yeni baslik acmana gerek bunlarin hepsi konusuldu daha onceki oku bilgi sahibi olursun

Yeni baslik acmana gerek bunlarin hepsi konusuldu daha onceki oku bilgi sahibi olursun
Daha onceki basliklari okudum. Daha guncel bir baslik atmak istedim, belki birinin gozune carpar ve bilgi paylasiminda bulunur. Siz de "konusulan konuya"girip mesaj yazmaya zahmet etmeseydiniz.

ben çatlak önleyicisini kullandım yaklaşık 30 kilo aldım bir tane çatlağım olmadı.Doktorum çatlak giderici serumununda iyi olduğunu söylemişti oyüzden yazdım

Hanimlar merhaba.
Ne lazer ne başka bir işlem .. ben 30 kilo verdim doğumdan sonra her yerim catlakti .. zaten bulunduğum yerde öyle imkanlar olmadığından gerek de duymadım .. vücut fırçasıyla masaj yaptım sürekli acı biberli birsuru kremler var onlardan kullandım düzenli sporla beraber bir sy kalmadı bende

Ne lazer ne başka bir işlem .. ben 30 kilo verdim doğumdan sonra her yerim catlakti .. zaten bulunduğum yerde öyle imkanlar olmadığından gerek de duymadım .. vücut fırçasıyla masaj yaptım sürekli acı biberli birsuru kremler var onlardan kullandım düzenli sporla beraber bir sy kalmadı bende
Ya ne kadar guzel. Masallah. Sizinkiler kirmizi miydi acaba ?

X