Deri ve Cilt Hastalıkları Lütfen bi yardım edin

LADY VEGA

İnan yok kimseye savaş açasım
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2017
8.620
34.835
Hanımlar merhaba
Bu konuyu kuzenim için açıyorum. Günlerdir geçmeyen bir kaşıntısı var. Hastaneye de gidemiyoruz malum korona. Kaşıntıya ne iyi gelir? Döküntüleri de ekledim. Bilen biri yardım edebilir mi!

Eklentiler

• IMG-20200328-WA0050.jpg
    IMG-20200328-WA0050.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG-20200328-WA0049.jpg
    IMG-20200328-WA0049.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG-20200328-WA0051.jpg
    IMG-20200328-WA0051.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 103
Hanımlar merhaba
Bu konuyu kuzenim için açıyorum. Günlerdir geçmeyen bir kaşıntısı var. Hastaneye de gidemiyoruz malum korona. Kaşıntıya ne iyi gelir? Döküntüleri de ekledim. Bilen biri yardım edebilir mi!
Çok geçmiş olsun. Alerji olabilir mi. Bence önlemini alıp gitsin🙁

Sarı kantaron yağının bu tip şeylere iyi geldiğine şahit oldum. Tabii elinizde var mı bilemem.

Geçmiş olsun.
Kuzeniniz aile hekimine ulaşsa ona bir yol gösterirdi. Resimleri gönderir vs, ilaç yazar ve gider eczaneye alır. Burada herkes bir şey söyleyecek sonra eczaneye gidip alıp kullanıp geçmeyip yine hastane- ASM- eczane derken daha fazla dolaşıp riske gireceksiniz.

Sumak varsa evde tane sumağı suda bekletim pamukla sürsün. Ama geçici çözüm, kaşıntıyı alır sadece. Doktorun görmesi gerek.

Gorumcemin çenesi böyle oldu karbonatla yıkadı o ovaladi sanırım iyi geldi baya azaldi

Bu bende de var bacaklarım yara oldu kasımaktan. Stresten oldugunu dusunuyorum ben, ılık dus alip nemlendirici suruyorum rahatsız etmeye basladıgında, cok gecmıs olsun

Gezmeye desek koşa koşa gidilir, doktora gidin deyince corona var oluyor. Corona acmıs kollatini kuzeni gelse de hasta etsem diye beklemiyordur eminim aile hekimine gidecek 5 dakikada ilac verip uollayacak

Merhaba, kızarıklıklar ve kabarcıklar hep duruyor mu? Yoksa kaşıntı bir süre sonra geçiyor ve sonra kabarcıklar da iniyor mu?

Egzema falan olabilir mi? Bu aralar temizlik malzemeleri ile aşırı temas ediyor ise azmış olabilir. Benim öyle oldu. Elim kolum her yerim kaşınıyor. Bir de stres tabii

Strsten kurdesen olmussunuz ,
Aerius hap ve momecon krem alin,iyi gelir

X