Cilt Bakımı Ürünleri Lr Microsilver Set Kullanan ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
1 yıldan fazla kullandım microsilver seti.
Sivilceleri geçirmediği gibi cildimi de aşırı derecede kuruttu,ben memnun kalmadım

Ben de tam olarak böyle kullanıyorum. 4cü haftadayım ama hala iyileşme yok. Ben de sadece deri altı sivilceleri vardı. Evet şimdi dışarıya çıkardı. Şimdiden fark olmalı değil miydi? Yoksa devam mı edeyim. Bir de sol yanağımda ve dudak kenarlarında böyle yanık izi gibi bir şey oluştu. Quru ve qırmızı oldu. Yüzüm çok kuru oldu ve bu yüzden nemlendirici kullanıyorum. Dudağımın kenarı iyileşdi ama yanağım hayır. Qırmızı şekilde duruyor. Sanki elimle çizmişim gibi

merhaba, lr mikrosilver set günde iki kere kullanılır. önce yüz yıkama kremi ile yüzünüzü yıkayıp 2 3 dk sonra yüz kremini süreceksiniz. her gün sabah akşam uygulayacaksınız. ben lr iş ortağıyım bir çok ürünün detayını kullanımını biliyorum ve kendimde kullanıyorum. mikro silver ürünler saf gümüş iyonları içeren bir ürün olduğu için antibakteriyel bir ürün ve paraben boya içermiyor. cildinizi arındırıp, tazeler ve kusurları azaltır. kullanımdan sonra memnun kalacağınız üründür :) kısa sürede cildinizde farkı zaten göreceksiniz.
Ben de tam olarak böyle kullanıyorum. 4cü haftadayım ama hala iyileşme yok. Ben de sadece deri altı sivilceleri vardı. Evet şimdi dışarıya çıkardı. Şimdiden fark olmalı değil miydi? Yoksa devam mı edeyim. Bir de sol yanağımda ve dudak kenarlarında böyle yanık izi gibi bir şey oluştu. Quru ve qırmızı oldu. Yüzüm çok kuru oldu ve bu yüzden nemlendirici kullanıyorum. Dudağımın kenarı iyileşdi ama yanağım hayır. Qırmızı şekilde duruyor. Sanki elimle çizmişim gibi

X