Loreal mucizevi yağ saç güzelleştirici krem kullanan?

bende severek kullanıyorum fakat birazcık fazla sürsem saçımı hemn ağırlaştırıyor :/

Alternatif bisey bulamayip 2 kere almistim. Sadece surmek amacli ama hicbir fydasini gormedim. Ilk suruldugunde yumusatiyo gibi ama ertesi gune etkisi falan yok dove aldim kirik uc karsiti onunda etkisi anlik

Bende kullandım bundan. Kokusu ve yapısı çok güzel. İpek gibi yapıyor saçları

Cok fazla.surunce agirlastiriyor fakat memnunum sampuan krem ve yag setini kullaniyorum yumusacik yapiyor saçı:))

Henüz 5 gündür kullanmama rağmen kesinlikle biter bitmez yenisini alacağım bir ürün. Saçlarım hem kuru hem cansız ve kıvırcık olduğu için kabarıktı ilk kullanımdan itibaren etkisini gördüm diyebilirim :-)

Kaç sene geçmiş bu konuya yazalı. Ürünün yağ versiyonunu sevdim ben, bu tüpteki krem bana hiç uymadı, neyini övmüşler diye düşündüm hatta. Yağ olanı güzel benim için.

Yağını yeni kullanmaya başladım birde 2 li iksir yazan üstunde suyu var onu kullaniyorum çok memnunum

ben bu serinin yağını kullanıyorum, bu ürünün cıktıgını duyunca ben de celiskide kalmıstım

Son düzenleyen: Moderatör:
Loreal Mucizevi Yağı hepiniz gibi ben de severek kullanıyorum.Yağın bir de krem versiyonu çıkmış, 2 çeşidi var: kuru ve sert saçlar için, bir de tüm saç tipleri için.Ürünü merak ediyorum ancak elimde çok fazla saç ürünü var.Bloglarda gezindim biraz, kimi yağdan daha iyi diyor, kimi yağ daha iyi diyor.Buklelerini düzene soktuğunu da yazanlar olmuş.Genelde kuru&asi saçlar için olandan daha memnun kalınmış.KK da tarattım, bir sonuç çıkmayınca konu açayım, kullananlardan fikir alayım istedim.Evet bayanlar, kullananlardan yorum bekliyorum :)
Eki Görüntüle 1610165
Ben kullanıyorum bir süredir, memnunum, dalgaları daha belirgin yapıyor

Başarılı bir ürün ben saç şekillendirmeden önce ve sonra kullanıyorum yumuşaklık veriyo hemde yatıştırıyo

Kızlar konu ile alakası yok ama faydası olsun diye söylemek istedim.
Yumurta ve yoğurt maskesini ilk defa denedim herkes saçların çok güzel çok parlak duruyor dedi.
Masaallh diyim de o kadar yumuşak ki toka sacimdan düşüyor 😂
Saçlarıma canlılık geldi hemde etkisi hâlâ sürüyor 3 gundur ...hafta da 1 yapmak gerekiyormus .

Loreal Mucizevi Yağı hepiniz gibi ben de severek kullanıyorum.Yağın bir de krem versiyonu çıkmış, 2 çeşidi var: kuru ve sert saçlar için, bir de tüm saç tipleri için.Ürünü merak ediyorum ancak elimde çok fazla saç ürünü var.Bloglarda gezindim biraz, kimi yağdan daha iyi diyor, kimi yağ daha iyi diyor.Buklelerini düzene soktuğunu da yazanlar olmuş.Genelde kuru&asi saçlar için olandan daha memnun kalınmış.KK da tarattım, bir sonuç çıkmayınca konu açayım, kullananlardan fikir alayım istedim.Evet bayanlar, kullananlardan yorum bekliyorum :)
Eki Görüntüle 1610165
Ben yağını da kullandım kreminide bence kremi daha güzel saçlarımızı düzleştirmeden önce ve banyodan çıktığım zaman taramadan önce gibi zamanlarda sürüyorum güzel bi krem yumuşatıyo saçı

Eki Görüntüle 1610165
Kızlar ben hayatımda bundan daha iyi saç kremi kullanmadım. Elektriklenmeyi anında yok ediyor ya acil alın acilllllllllllll

İki kere şans verdim belli sene aralıklarıyla yok anlaşamadık. Benim gibi sönük ince telli hacimsiz saçlar bu kremle anlaşamaz.

X