Londra'da kiralık ev, oda!!

yagmurlara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2011
14
1
Arkadaşlar Merhaba,
Ben Londrada yaşıyorum 1 haftadır, fakat şu an kaldığım yerden 2 hafta sonra çıkmam lazım ve nereye gideceğimi nerede kalacağımı bilemiyorum :KK43:(((
çok gerginim.... şu an spitalfieldsda kalıyorum, okuluma yakın olduğu için memnunum, sizin bildiğiniz zone 1-2 civerında piccadily veya central line'a yakın ev-oda vs var mı? :KK43:((((( ya da emlakçı bir bildiğiniz? umarım geri dönüş alırım buradan çok yalnız ve çaresiz hissediyorum :KK43::KK43:

türkçe ilanlar için olaygazeteye bakabilirsin, ya da gumtree, rightmove, zoopla veya spareroom sitelerini kullanabilirsin. kolay gelsin. telaş yapma oda kolay bulunur.

türkçe ilanlar için olaygazeteye bakabilirsin, ya da gumtree, rightmove, zoopla veya spareroom sitelerini kullanabilirsin. kolay gelsin. telaş yapma oda kolay bulunur.

ocak sonu yani sömestrde ingilterede iki haftalığına kalacak yerler tahminen ne kadar olur kurs alıp döneceğim kısa süreli kiralama yapabileceğim internet siteleri var mı

konuyu açan arkadasım suan aynı durumdayım dun geldım londraya ve 2 hftalık yurt aldım bttıgınce ckmam lazm nereye gıdıcem blmıyorumm sn naptın mrk ettım ??

londrada oda arayan bayan varsa benimle iletişime geçebilir

Merhaba, bizzat sizinle iletişime geçmek için siteye üye oldum zira yazın 15 haziran-20 eylül tarihleri arasında staj için Londraya geleceğim ve maalesef okul yurt temin etmiyor.Oda arkadaşı bulma sitelerinde saatler harcadım resmen artı nereye güvenilir bilmiyorum haliyle.Kiraların müthiş pahalılığı da gözümü korkuttu.bi fikir bi çare beni çoook mutlu eder şimdiden teşekkür ederim , mutlu günler, iyi geceler :)

londrada oda arayan bayan varsa benimle iletişime geçebilir

Merhaba, bizzat sizinle iletişime geçmek için siteye üye oldum zira yazın 15 haziran-20 eylül tarihleri arasında staj için Londraya geleceğim ve maalesef okul yurt temin etmiyor.Oda arkadaşı bulma sitelerinde saatler harcadım resmen artı nereye güvenilir bilmiyorum haliyle.Kiraların müthiş pahalılığı da gözümü korkuttu.bi fikir bi çare beni çoook mutlu eder şimdiden teşekkür ederim , mutlu günler, iyi geceler :)

merhabalar londrada esim ve 2kucuk kizimla yasiyorum evimde 2 odam bos ve turk bayan ogrencilere kiralamak istiyorum evimiz bahceli tren istasyonuna otobus duraklarina cok yakin ingilizlerin aglirlikli yasadigi guvenilir semttedir.google map ten bakmak isterseniz postcode: br2 0sd

Merhaba arkadaşlar, ben Londra'da yasiyorum. Eger ogrenci olarak okuyup ev bulmakta zorlananlar varsa bana ulasabilirler, evimin bir odasini bayan ogrenciye kiraliyorum

X