Liposuction ve Meme bytme ameliyat olan var m?

teşekkur ederım canım tabı bıraz da olsa yağ vardır onları da alsınlar dumduz olsun ıstıyorum, o zaman germe de yapması lazım doktorun degıl mı?gercekten kafamdakı sorulara yanıt bulabıldım sayende çok teşekkur ederım,senın durumun nasıl ?iyileşme sürecinde hersey yolunda gıder canım

E walla ben bayağı toparladım, dün duşumu aldım sabah, gittim 1-2 dikiş vardı, onlar alındı. Memele bayaa rahatladı. Bilmiyorum ama tef gibi gergin olsun istemiyosan içte hafif bir bombe olabilir ya sopa gibi olmasın şekerim be kadınız biz, sarkınca gerdirirsin olmaz mı?:CüvCüv:

arkadaşlar..başlığı açıp kayboldum sonra:)biraz acele karar verip oldum ameliyatımı..meme büyütme ve liposuction u beraber oldum.bugun 3. günüm.teoman bey e oldum Amerikan hastanesinde,bugüne kadar ağrım vardı ama şimdi daha iyiyim..sevdes,benim de iç bacaktan alındı baya..ama tabi şu an korse var,sonuçları tam görebilmiş değilim.basen ve iç bacak alındı zaten sadece.fairlady,acaba silikonu nasıl_?hangi yöntemle ve kaç cc?benim boyum165,kilom 60.göğüslerim de küçüktü ama hiç yok değildi.215 cc koyuldu dual planla..bana cook kocaman geliyoo yaa moralim bozuldu..küçülürlerr umarım:KK43:(bi de liposuction için ne önerdi doktorun?spor diet??sevdes bu arada bacak gerginliğinden bahsetmişsin ya,su an elastikiyet sorunun yoksa doktoruna da güveniyosan sorun yaşiyacağını sanmıyorum....

arkadaşlar..başlığı açıp kayboldum sonra:)biraz acele karar verip oldum ameliyatımı..meme büyütme ve liposuction u beraber oldum.bugun 3. günüm.teoman bey e oldum Amerikan hastanesinde,bugüne kadar ağrım vardı ama şimdi daha iyiyim..sevdes,benim de iç bacaktan alındı baya..ama tabi şu an korse var,sonuçları tam görebilmiş değilim.basen ve iç bacak alındı zaten sadece.fairlady,acaba silikonu nasıl_?hangi yöntemle ve kaç cc?benim boyum165,kilom 60.göğüslerim de küçüktü ama hiç yok değildi.215 cc koyuldu dual planla..bana cook kocaman geliyoo yaa moralim bozuldu..küçülürlerr umarım:KK43:(bi de liposuction için ne önerdi doktorun?spor diet??sevdes bu arada bacak gerginliğinden bahsetmişsin ya,su an elastikiyet sorunun yoksa doktoruna da güveniyosan sorun yaşiyacağını sanmıyorum....

Merhaba Pinkberry büyük geçmiş olsun, canım hayırlısı olsun. Bana 295cc kasaltı, damla kondu. Bana hala küçük gibi geliyo bantlar içinde , sen b cup mı istedin? E ben de onu diyorum zaten Sevdes'e hafif bombelik öldürmez adamı diye. Korse çıkınca lenf masajı diye bişey önerdi, özel diet listem yok ama kilo almak yasak tabiii

sana da çok geçmiş olsun..ewt B cup şu an..ama benim göğüslerim vardı zaten..ondan belki de büyük duruyolar..ben bu kadar büyük sevmiyorum ya:KK43:(senin ne durumdalardı ameliyattan önce?bi de şu an yan kısımları çok şiş senin de öyleler mi?lenf masajı önermedi bana henüz doktorum..acaba senin elastikiyet durumun nasıldı ameliyattan önce?selülit falan var mıydı?seninki kas altı mı yoksa kas zarı altı mı?bi deee bu korse benim diz kapağı içlerimi tam kapatmıyo ya oralardan da yağ alınmasına rağmen..umarım oralar cıkıntı kalmaz sonra..neyse çokk soru sordumm :)doktor ne oranda küçülme olur dedi bi de göğüslerde :))

sana da çok geçmiş olsun..ewt B cup şu an..ama benim göğüslerim vardı zaten..ondan belki de büyük duruyolar..ben bu kadar büyük sevmiyorum ya:KK43:(senin ne durumdalardı ameliyattan önce?bi de şu an yan kısımları çok şiş senin de öyleler mi?lenf masajı önermedi bana henüz doktorum..acaba senin elastikiyet durumun nasıldı ameliyattan önce?selülit falan var mıydı?seninki kas altı mı yoksa kas zarı altı mı?bi deee bu korse benim diz kapağı içlerimi tam kapatmıyo ya oralardan da yağ alınmasına rağmen..umarım oralar cıkıntı kalmaz sonra..neyse çokk soru sordumm :)doktor ne oranda küçülme olur dedi bi de göğüslerde :))

Walla ben ne kadar küçülecek diye sormadım ki, zaten küçülsünler istemiyorum. Ama çok küçülmezler diye düşünüyorum, yanlar hafif şiş. Benim maalesef selülitim vardı az miktarda,elastikiyetide iyi demişti Aylin hanım, ama onlardan ziyade şişlikler daha çabuk azalsın diye demişti, korsem alt bacağımın yarısına dek uzanıyo. Benim kas altı canım protezim. Diz içlerinden yağ alınmışsa iner mutlaka, şişlik,morluk yok mu orda???kaydirigubbakcemile5

aslında öyle belirgin bi şişlik yok cnm ama morluk var biraz heryerde.kilom da ameliyat öncesiyle aynı.senin nasıl?doktor bana da elastikiyeti iyi demişti ama sanki korseyi çıkarınca sarkacak gibi bi his var içimde,ben de lpg falan yaptırsam mı die düşünüyorum,,bi de yürüyüş spor falan önerdi mi doktorun..önerdiyse e zaman başlamanı önerdi?korseni çıkardığın zaman derinin durumu nasıl ??

Sarkmaz şekerim ya genciz biz niye sarkalım? kötü şeyler getirme aklına. Yürüyüş şu anda da yapıyorum, ama koşmayı falan herhalde 1 ay sonra yapabilirim. Morluklarım geçiyo benim kurbağa gibiyim yeşil, sarı. Korsemi çıkarıp dün tekrar duş aldım da kendimi görünce güldüm. Derim iyi ya , şişim şu anda tabii, çok dokunamıyorum ama korseyle her şekilde rahatım. Spor olayını sormadım, sorunca söölerim sanada , senin doktor ne dedi??

X