Liposuction oldum ve aradan zaman geçmesine rağmen iyi ki olmuşum diyen var mı ?

AyselSilahimiGetir

Kedilere aşık bir köle 🐈
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
1.245
2.872
Merhabalar hanımlar, liposuction olmak istiyorum. Meme ameliyatı olurken liposuction da istiyordum ama beklediğim para gelmediği için olamadım, ama hep aklımda kaldı. Şimdi 11.ayda olmak istiyorum ama karnımdan emin değilim sarkma olur mu diye bu arada 1.55 boyunda 51 kiloyum her yerim zayıf ama 7 yaşından beri girmeyen göbeğim var. :) şimdi size sormak istediğim ise karın germe olmadan liposuction olup aradan özellikle zaman germesine rağmen memnun kalan yada kalmayan var mı ? Korseyi 6 ay kullanmak zorunda mıyız bu arada liposuctiona girmişken bbl ameliyatına mı çevirsem diyorum. Ahh lütfen beni aydınlatın🙏🏼

Merhabalar hanımlar, liposuction olmak istiyorum. Meme ameliyatı olurken liposuction da istiyordum ama beklediğim para gelmediği için olamadım, ama hep aklımda kaldı. Şimdi 11.ayda olmak istiyorum ama karnımdan emin değilim sarkma olur mu diye bu arada 1.55 boyunda 51 kiloyum her yerim zayıf ama 7 yaşından beri girmeyen göbeğim var. :) şimdi size sormak istediğim ise karın germe olmadan liposuction olup aradan özellikle zaman germesine rağmen memnun kalan yada kalmayan var mı ? Korseyi 6 ay kullanmak zorunda mıyız bu arada liposuctiona girmişken bbl ameliyatına mı çevirsem diyorum. Ahh lütfen beni aydınlatın🙏🏼
Aynı benim durumumdaymissin ben de zayıf olmama rağmen çocukluktan beri göbeğim vardı vardı diyorum çünkü dün karın germe ve bbl oldum bugün ikinci günüm hastanedeyim 😴😀

merhaba kilonuza ve boyunuza göre bir şey söylemek maalesef güç oluyor. çünkü bazen gevşek ve sarkık cilt görebiliyoruz zayıf hastalarda. bu durumda liposuction pek bir işe yaramıyor çünkü Lipo dediğimiz olay içerideki yağların alınmasıdır. Bu durumda ortaya içi boşalmış meme görüntüsü ortaya çıkabilir. Fotoğraflarınızı doktorunuza mutlaka iletin. Boşuna para verip liposuction olup sarkık ciltle dolaşmayın. Liponun uygulanabileceği hastalar çok nadirdir.
Bu arada tıbbi danışanım bu yüzden bilgim var:KK36:

Yamunanın korseleri var ama içi destekli, nasıl diyeyim, sert, arkadan bağlamalı…victorian tarzı…
Müthiş bel inceltip şekillendiyor, göbek görüntüsünü yok ediyor.
3 doğumdan sonra kullandım. Hala da 3-5 ayda bir arada 1 hafta günde 5-6 saat kullanıyorum…belim incecik ve göbeğim yok an itibariyla.
Zaten o operasyonu olsanız da bu tarz korse takacaksınız, bence çektiğiniz eziyete ve onca paraya değmez. Azmederseniz operasyondakinden daha iyisini elde edersiniz

Ayrıca o kadar zayıf olunca bbl de olmuyor, bbl için vücuttan en az 3lt yağ almak gerekiyor. Bu yağın da karın ya da bel bölgesinden olması gerek. Konulan yağın da en fazla yüzde 40ı kalacağını düşünürsek, pek tatmin etmeyen bi operasyon. Ameliyat sonrası genelde fotoğraflar. Ama ameliyattan 6 ay sonra büyük kısmı eriyor o yağların.Zayıf kişilere popo protezi konuluyor o yüzden.

Çok iyiyim şu an serum verildi tekrar tuvalete kendim gidebiliyorum ve oturyorum popom çok ağrıyor hemde karın germe aynı anda olunca hareketlerini kiditliyorum ama çok şükür geçecek🥰🥰iyiki diyorum
Karın germeniz tam mı oldu yarım mı acaba? Bür de doktorunuzun adı ne? Çok geçmiş olsun 😍

merhaba kilonuza ve boyunuza göre bir şey söylemek maalesef güç oluyor. çünkü bazen gevşek ve sarkık cilt görebiliyoruz zayıf hastalarda. bu durumda liposuction pek bir işe yaramıyor çünkü Lipo dediğimiz olay içerideki yağların alınmasıdır. Bu durumda ortaya içi boşalmış meme görüntüsü ortaya çıkabilir. Fotoğraflarınızı doktorunuza mutlaka iletin. Boşuna para verip liposuction olup sarkık ciltle dolaşmayın. Liponun uygulanabileceği hastalar çok nadirdir.
Bu arada tıbbi danışanım bu yüzden bilgim var:KK36:
Merhaba tecrübenize dayanarak bir şey sorabilir miyim ☺️ bende sezaryenle iki doğum yaptım o yüzden zayıflasamda göbek gitmiyor bende karın germe bbl göğüs ve lipo istiyorum ama kilo vermek istiyorum önce 170 boy kilom 76,5 bu kış 8 kilo aldım stresten tekrar 68 olup öyle olayım diyorum benim de korktuğum deri gevşemesi zaten doğumlarda çok kilo alıp verdim plates ve diyetle 8 kiloyu verip ameliyat olmayı düşünüyorum ama lipodan korkuyorum kollarım hep yapılı üst bölge falan sarkma olur mu diye korkuyorum uyluk ve diz içlerde geçmeyen ödemlerim var oralarada istif ama bu deri gevşemesinden çok korkuyorum

Yamunanın korseleri var ama içi destekli, nasıl diyeyim, sert, arkadan bağlamalı…victorian tarzı…
Müthiş bel inceltip şekillendiyor, göbek görüntüsünü yok ediyor.
3 doğumdan sonra kullandım. Hala da 3-5 ayda bir arada 1 hafta günde 5-6 saat kullanıyorum…belim incecik ve göbeğim yok an itibariyla.
Zaten o operasyonu olsanız da bu tarz korse takacaksınız, bence çektiğiniz eziyete ve onca paraya değmez. Azmederseniz operasyondakinden daha iyisini
Merhaba korseyi netten nereden alabilirim acaba ekran görüntüsü alıp atabilir misiniz rica etsem 🙏

Merhaba tecrübenize dayanarak bir şey sorabilir miyim ☺️ bende sezaryenle iki doğum yaptım o yüzden zayıflasamda göbek gitmiyor bende karın germe bbl göğüs ve lipo istiyorum ama kilo vermek istiyorum önce 170 boy kilom 76,5 bu kış 8 kilo aldım stresten tekrar 68 olup öyle olayım diyorum benim de korktuğum deri gevşemesi zaten doğumlarda çok kilo alıp verdim plates ve diyetle 8 kiloyu verip ameliyat olmayı düşünüyorum ama lipodan korkuyorum kollarım hep yapılı üst bölge falan sarkma olur mu diye korkuyorum uyluk ve diz içlerde geçmeyen ödemlerim var oralarada istif ama bu deri gevşemesinden çok korkuyorum
Merhaba❤️
siz karin germe olacaksiniz degil mi? sadece liposuction olmuyorsunuz yani?
zaten karin germe ameliyati 3 asamadir:
ilk liposuction ile icerideki yaglar alinir
daha sonra sarkik/fazla deri atilir
en son kas tamiri yapilarak islem sonlandirilir. yani karin germe liposuction icerir ama diger iki islemden dolayi da sarkik ve fazla deriden kurtulursunuz❤️
liposuction sadece icerideki yaglari alirsiniz ve sarkik deriniz kalir🫠
liposuction icin ayri karin germe icin ayri fiyat almayin sakin olur mu karin germe zaten lipoyu da icerir❤️ ayrica yaptirirken vaser lipo kullanilmasina dikkat edin derim🙏🏻

Merhaba❤️
siz karin germe olacaksiniz degil mi? sadece liposuction olmuyorsunuz yani?
zaten karin germe ameliyati 3 asamadir:
ilk liposuction ile icerideki yaglar alinir
daha sonra sarkik/fazla deri atilir
en son kas tamiri yapilarak islem sonlandirilir. yani karin germe liposuction icerir ama diger iki islemden dolayi da sarkik ve fazla deriden kurtulursunuz❤️
liposuction sadece icerideki yaglari alirsiniz ve sarkik deriniz kalir🫠
liposuction icin ayri karin germe icin ayri fiyat almayin sakin olur mu karin germe zaten lipoyu da icerir❤️ ayrica yaptirirken vaser lipo kullanilmasina dikkat edin derim🙏🏻
Öylemi bilmiyordum çok teşekkür ederim bende hep ayrı zannediyordum evet karın germe olur benim çünkü sezaryenla iki doğum yaptım kol bel sırt ve uyluk içinde hafif lipo istiyorum kilo versem de göbeğim mutlaka kalıyor gitmiyor aynı şekilde kollarım sırtım da öyle direk kiloyu yüz kalça mide ve göğüsten veriyorum o yüzden zayıflamam gerekiyor korkuyorum çünkü zayıf olunca orantısız oluyor vücudum spor egzersiz hiç işe yaramıyor yapısal olarak böyleyim bende korka korka ameliyata taktım kafayı yani Allah’tan bir mani olmazsa mutlaka yaptıracağım artık kendimi bu şekilde mutsuz değersiz ve çirkin hissediyorum psikolojik olarak ta takıntı yaptım ve etkileniyorum 😢

Kızlar benim de gitmeyen bir şimdi bölgem vardı . 12 haziranda 360 derece lipo oldum ve şu an 9.günümdeyim. İlk birkaç gün çok zordu. Sürekli sırt üstü yat, hadi yattın kalkması ayrı sorun . Birinin desteği olmadan kalkamadım. Bikini bölgesinde de bi dren takılmıştı . Neyse ki onu 4. Gün çıkardılar . Gerçi hala delik orası kapanır dedi asistanlar ama 🤔Bi de korse belası var o kadar sıkıyor ki rahat nefes alamıyorsun . Su an ilk günlere göre gayet iyiyim . Dışarı çıkıyorum yürüyüş yapıyorum bol su içiyorum . Ev işi vs kendimi zorlamıyorum şu an çünkü çok halsizlik var doktor kendini birkaç hafta halsiz hissedeceksin demişti . Yanlarım hiç yok sıfır ama göbeğim var hala. Ödemden olduğunu düşünüyorum . Çünkü bombeli duruyor hala . Bu konuda sizin fikriniz var mı acaba ?

Kızlar benim de gitmeyen bir şimdi bölgem vardı . 12 haziranda 360 derece lipo oldum ve şu an 9.günümdeyim. İlk birkaç gün çok zordu. Sürekli sırt üstü yat, hadi yattın kalkması ayrı sorun . Birinin desteği olmadan kalkamadım. Bikini bölgesinde de bi dren takılmıştı . Neyse ki onu 4. Gün çıkardılar . Gerçi hala delik orası kapanır dedi asistanlar ama 🤔Bi de korse belası var o kadar sıkıyor ki rahat nefes alamıyorsun . Su an ilk günlere göre gayet iyiyim . Dışarı çıkıyorum yürüyüş yapıyorum bol su içiyorum . Ev işi vs kendimi zorlamıyorum şu an çünkü çok halsizlik var doktor kendini birkaç hafta halsiz hissedeceksin demişti . Yanlarım hiç yok sıfır ama göbeğim var hala. Ödemden olduğunu düşünüyorum . Çünkü bombeli duruyor hala . Bu konuda sizin fikriniz var mı acaba ?
Şu an ne durumdasınız? Karın bölgenizde renk değişimi var mı? Öncesi ve sonrası farka baktığınızda incelmeniz var mı belden

Şu an ne durumdasınız? Karın bölgenizde renk değişimi var mı? Öncesi ve sonrası farka baktığınızda incelmeniz var mı belden
aa yeni gördüm yorumunuzu . Yani incelme var tabi ama hala yer yer şişlikler ve sertlikler var . Korseli önceden çıkarmadan takıyordum şimdi günde 6-8 saat takıyorum . Dediğim gibi hala tam incelmiş değilim ama istediğim elbiseyi pantolonu giyebiliyorum şimdiden bu beni mutlu ediyor ☺️ geçmeyen şertlikleri dün doktora sordum ödem oluşmuş bol masaj yap korseli bi hafta tak dedi . Öyle yapacam artık 😬

X