LİPOMAGNET kullananlar varmı ??

Merhaba arkadaşlar
Ürünün amerikada geliştirildiği söyleniyor ama internetten araştırdığımda ben bulamadım. Ayrıca ürünü geliştiren Dr. Jeffrey Blumberg' adlı bir bilim insanı olduğu söylenmiş fakat böyle bir ürün geliştirdiğine dair hiçbir haberde yok yabancı sitelerde. Bende zayıflamak istiyorum ancak bu tarz ürünlerin yarardan çok zararı olacağına inanıyorum.
yanlız değilmişim :) ürün amereikada geliştirildiyse orijinal bir sitesi de olması gerekmez mi? Hadi ismi farklı desek marka haklarından o da olamaz çünkü üzerinde tescilli marka durumu var. Doktor desen hiç bundan adı bile geçmiyor. Goji berryi falan anlarım hadi doğal kuru meyve de bu lipo magnet hikaye bence. Kanmamak lazım.

Emin misin canım Eczanede var mı?
Tanıdık bir eczane var aslında, ön bilgi alıp uygunsa deneyebilirim ( sağlıklı ise tabii)
Ben sıvı ağırlıklı besleniyorum. Fayda görebileceğime inanıyorum aslında da akşam olunca iştahıma engel olamıyorum, pis boğazlığım tutuyor.

:KK34:
Merhabalar eczane ye sordunuz mu acaba merak ettim ne yorum yapti? Ben de almayi dusunuyorumda karar veremedim henuz

Ben bugun başladım bakalım garantili diyor umarım ise yarar 350 tl verdim 6 kutu 2 ay

Ben bu lipomagneti duydum "seda akgulde kullanmış" araştırdımda ama işe gercekten yarıyormu bilmedigimden kararsız kaldım...
Kızlar ne dıyosunuz kullananlar varmı 10 gunlugu 79 tl miş lipomagnetin ... kullanan varsa lutfen cvp yazarrmısınız??
yanlız değilmişim :) ürün amereikada geliştirildiyse orijinal bir sitesi de olması gerekmez mi? Hadi ismi farklı desek marka haklarından o da olamaz çünkü üzerinde tescilli marka durumu var. Doktor desen hiç bundan adı bile geçmiyor. Goji berryi falan anlarım hadi doğal kuru meyve de bu lipo magnet hikaye bence. Kanmamak lazım.
Merhaba. Bununla ilgili bir baslik actim. Bilgi ve surecimi merak ederseniz oradan takip edebilirsiniz.

X