Leep süreci

Hpv 16 tipini taşımıyor olsaydım bu kadar korkmazdım :KK43: diğer 3 taneside yüksek risk olarak geçiyor ama 16 gibi değil
Normalde 30 yaşına kadar hpv testi yapılmıyor bunun nedeni de vücuttan atılabilmesi.İçinizi ferah tutun yaşınız da genç. Ki kansere çevirmesi uzun yıllar alıyor. Stres yapmayın iyi beslenin. Bağışıklığınızı yüksek tuttuğunuz sürece hiçbir şey olmaz.

IMG_4292.jpeg

Sonuçları çok anlamadım ama bence yapacağınız tek şey bütün bubları unutup hayatınıza devam etmek. Gerileme olasılığı var çünkü cin 1 negatif bile olabilir

Sonuçları çok anlamadım ama bence yapacağınız tek şey bütün bubları unutup hayatınıza devam etmek. Gerileme olasılığı var çünkü cin 1 negatif bile olabilir
Az önce özel bir hastaneye gittim çünkü kolposkopiyi devlette yaptırmıştım ve randevuyla baktıkları için bekleyemedim. Kolposkopi sonucu gayet iyi gözüküyor ama ayrıntılı yapılmamış smear da cin1 cıkmıstı lsil yani biz yinede temkinli olalım ve müsait olduğun bir zaman gel smear yapalım dedi eğer ki cin1 cin2 cıkarsa yine leep yaparız dedi ve bu çok amatörce geldi

Az önce özel bir hastaneye gittim çünkü kolposkopiyi devlette yaptırmıştım ve randevuyla baktıkları için bekleyemedim. Kolposkopi sonucu gayet iyi gözüküyor ama ayrıntılı yapılmamış smear da cin1 cıkmıstı lsil yani biz yinede temkinli olalım ve müsait olduğun bir zaman gel smear yapalım dedi eğer ki cin1 cin2 cıkarsa yine leep yaparız dedi ve bu çok amatörce geldi
Bence bütün sorunlarını Süleyman hocaya yaz en az 2 gün içinde cevaplıyor. Bence o da yaşın gereği sana beklemeni söyleyecek. Leep önermeyecek bile.

Arkadaşlar merhaba, ben leep olacağım ama günü belli değil, sorum şu leep öncesi rutinlerde yani kan tahlili vs yaptırırken adetli olmanın bir sakıncası var mı sonuçları etkilemesi yönünden, sizlerin Dr u nasıl yönlendirdi?

X