lazer epilasyon yaptıran bayanlar..

erva_

HER KARANLIK GECENİN BİR SABAHI VARDIR...
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2014
196
62
35
yaklaşık 6 seans oldu genital bölgeme lazer epilasyon yaptırıyorum kızlar sizlere sormak istediğim bu tedavi çocuk olmasına engelmi? çevremdeki bazı kişiler buyüzden yaptırmadıklarını söylüyor fakat doktoruma sorduğumda hayır böyle birşey olacağını sanmıyorum diyor,kesinlikle böyle birşey yok,olamaz demiyor.
aklıma takıldı:KK64:

yumurtalıklara zarar verdiğini ve anne olma riskini düşürdüğünü duymuştum. bu yuzden evlendikten sonra falan gidin diyorlar ama bilmiyorum.

yumurtalıklara zarar verse hiçbir yer bu uygulamayı yapmazdı .. ablam 3 yıl önce evlenmeden yaptırdı şuanda 3 aylık çocuğu var ... bi arkadaşımda gitme hamilelikten sonrada tekrar kıllanma oldu bende demişti sonradan duydum ki seanslarını bile tamamlamamış kendisi ve doğal olarak kıl kökleri yok olmamış kıllanma artmış .. kulaktan dolma bilgilerle kafanı yorma emin olmak için git bir merkeze daha iyi bilgilenirsin :KK66:

yaklaşık 6 seans oldu genital bölgeme lazer epilasyon yaptırıyorum kızlar sizlere sormak istediğim bu tedavi çocuk olmasına engelmi? çevremdeki bazı kişiler buyüzden yaptırmadıklarını söylüyor fakat doktoruma sorduğumda hayır böyle birşey olacağını sanmıyorum diyor,kesinlikle böyle birşey yok,olamaz demiyor.
aklıma takıldı:KK64:
Canim yok oyle biaey lazer isik boyu kil kokune etki ediyor sadece. Yalan bunlar bende gidiyorum zaten.

Tek sikintisi evlenip hamile kaldiginda hormonlar degistigi icin killar tuyler tekrardan cikiyor. Ama eskisi gbi degil tabikii

aklıma takıldı:KK64:[/Q

böyle birşey sözzkonusu bile olamaz çünkü verilen ışığın dalga boyu var ve bu ancak kıl köküne kadar gider ki daha derinde olan kıl kökleri bile etkilemez etkilemesi için kılın anajen dönemini yakalamak gerekir yani cilt yüzeyine en yakın dönemini....onun için lazerde tekrar seanslar gerekir....organlarına kadar etkilemesi söz konusu bile değil...

X