Lamine

Asi64

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
2
0
30
Merhaba ben yeni üye oldum danışmak istedigim konu var size arkadaşlar benim dişlerim çarpık küçüklükten beri ön dişlerim içe dogru ve alt dişte 2 dişimde çarpıklık var lamine oluyor mu yine de?Merak ettim.

Merhaba ben yeni üye oldum danışmak istedigim konu var size arkadaşlar benim dişlerim çarpık küçüklükten beri ön dişlerim içe dogru ve alt dişte 2 dişimde çarpıklık var lamine oluyor mu yine de?Merak ettim.
Tel taktırsana sakın kendi dişlerini bozup diş yaptırmaya kalkma büyük hata olur

Yani asla kendi dişinin yerini tutmuyor ben zirkonyum yaptırdım çok pişmanım dişimi kaybetmek üzereyim, üstelik çok da pahalı yaptırdım. Ağrı, sızı, koku, iltihap yapabilir, niçin kendi dişini kullanmak varken bu risklere giresin ki? Çarpışıklığı telle düzeltiyorlar.

Yani asla kendi dişinin yerini tutmuyor ben zirkonyum yaptırdım çok pişmanım dişimi kaybetmek üzereyim, üstelik çok da pahalı yaptırdım. Ağrı, sızı, koku, iltihap yapabilir, niçin kendi dişini kullanmak varken bu risklere giresin ki? Çarpışıklığı telle düzeltiyorlar.
Teşekkür ederim tel taktırayım o zaman zaten hepsi degil sadece önden 2 tane içe dogru yardımcı oldugun için sagolasın 😊

Ilk once bende lamine dusunmustum ama kirilma riski var diye zirkonyum yaptirdim gayette mutluyum

Düzeltmiyorlar size tel olmuyor diyorlae

Yani benim dişler de görüntü olarak enfes ama herşey görüntü değil sağlığı daha önemli. içi bozulduktan sonra dıştan güzel görünmüş neye yarar

X