Lahana çorbası

roza_74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2010
8
0
Arkadaşlar lahana çorbasını bugün içmeye başladım,ama rejim yapmadan.sadece biraz yediklerimi azaltmayı düşünüyorum. 64 kiloyum, amacım 57 kiloya inmek.eğer bu şekilde uygulayan varsa benimle paylaşabilirse sevinirim.bende sonuçları söylerim.faydası olursa bir iki haftada belli eder sanırım.lahana çorbasının tam diyetini daha önce uyguladım.3-4 kilo verdim, ama hemen geri aldım.bu yüzden kendimi fazla kısıtlamadn bu şekilde denemeye karar verdim.umarım bir faydasını görürüm

rozacım bende senın gıbı 6-7 kılo vermek ıstıyorum ama benım amacım aslında bolgesel zayıflamak basenlerımle basım derttede :KK5: neyse canım bende lahana corbasına taktım yapcam ama ıcınde krevız varmı? cok kotu oluyomus kerevızli ya cnm sen nasıl yapıyosun corbanı? bıde platesmı yapsak acaba :KK12:

evet kereviz koyuyorum,koku oluyo ama o kadar da kötü değil.kerevizi bende yemem normalde.bir haftadır yapıyorum ve 1 kilo kadar verdim.ama daha çok erken.benim tarifim: lahana, 1-2 havuç kereviz sapı,taze soğan,kuru soğan 2 adet koydum birde bulyon.tencere küçük olduğundan bunların hepsini bir arada pişirip en sonunda blendırdan geçiriyom.sonra başka bir tencereye alıyom yarısını ve biraz daha sulandırıyorum.domates de olması lazımkış olduğndan benim konserve domatesim var ondan kullanıyorum. tadı çok da fena olmuyo aslında.bu sefer çok kararlıyım.lahana zamanı bitene kadar devam edicem.bir de sonra cezvede ısıtıp fincanla içiyorum.böyle daha kolay oluyo.tabii ki bol da su.umarım işimize yarar

anladım rozacım cok super bende baslıycam hemen ve platese baslıycam bırazdan:KK34: bende 61.5 kıloyum boyum 1.70 ama bolgesel cok sorunlarım var..ezeldenberı arkadasım bence acıktıkca yekı kılo verebılesın ben ole yapcam :KK12: bakalım ne olcak burda paylasalım kızlar :nazar:

X