Labioplasti hudoplasti vajinoplasti ameliyatım yardımm

şuan 11. günüm yavaş yavaş azalıyor ödem tabi ama hala var uzun sürermiş ödemlerin tamamen gitmesi lobioplasti mi oldun sadece?
vajinoplasti, sistosel, labioplasti, hudoplasti, perinoplasti. Ödemden dikişlerim atar diye korkuyorum. Bir şekilde dayanırım ama iltihap ve dikiş atması ihtimali beni korkutuyor. Bugün üçüncü günüm dünden beri buz koyuyorum ama koymak için çok geç kaldım sanırım.

vajinoplasti, sistosel, labioplasti, hudoplasti, perinoplasti. Ödemden dikişlerim atar diye korkuyorum. Bir şekilde dayanırım ama iltihap ve dikiş atması ihtimali beni korkutuyor. Bugün üçüncü günüm dünden beri buz koyuyorum ama koymak için çok geç kaldım sanırım.
korkma sanmıyorum dikiş atıcağını kendini çok zorlama mümkün olduğunca az kalk yataktan ilk 2 hafta dinlenmene bak temizlik ve hijyene önem ver intihap kapmaz

Kaşıntı oluyor bende bazen hafif akıntı da oluyor 1 ayı geçti yapılalı kontrole gidicem ödem indi hijyene çok dikkat ediyorum ,bakalım ilerki zamanlar nasıl olucak
Merhaba şu an nasılsınız, o parçalanmış görüntü gitmiştir diye düşünüyorum. Benim de 19. Günüm. Aynı işlemleri yaptırmışiz sizinle. Yağ dolgusundan kaynaklı bı dudak çok hafif daha ödemli daha şiş duruyor ve benim de 3-4 gündür beyaz süt gibi akıntım başladi. Dr fitil verdi ama henüz vajinoplasty nedeniyle fitile tedirginim. Sizinde böyle miydi akıntıniz yoksa enfeksiyon gibi miydi? Siz bise kullandınız mı ve en önemlisi su an nasılsınız iyi ki yaptirdim diyo musunuz?

X