labioplasti ameliyatı

arkadaslar gectıgımız aydan berı arastırıyorum bu amelıyat konusunu hatta gectıgımız hafta gıdıp bır uzman ıle gorustum kendısıne ınternetten buldugun vajına fotolarınıda goturmustum bakın buna benzeyen ıstıyorum dedıgımde ( cok etsız bır yapıdadır benımkı bırazda dolgu ısteyecektım dıs dudaklarına o yuzden resım goturdum ) resımlerı elımden alıp bız ısımızı boyle yapmayız dıye bagırdı resmen o tarz ben sunu ıstııyorum buna benzeyım dıye estetık amelıyat olmaz yapanlarda shovmendır ıste tasarım yapılmaz yapılsada aynısını tutturmak mumkun olmaz fılan dedı ben kararsız kaldım bunlar dogrumu acaba bılenınız varmı ?

ne diye bağırdı ki ???

arkadaslar gectıgımız aydan berı arastırıyorum bu amelıyat konusunu hatta gectıgımız hafta gıdıp bır uzman ıle gorustum kendısıne ınternetten buldugun vajına fotolarınıda goturmustum bakın buna benzeyen ıstıyorum dedıgımde ( cok etsız bır yapıdadır benımkı bırazda dolgu ısteyecektım dıs dudaklarına o yuzden resım goturdum ) resımlerı elımden alıp bız ısımızı boyle yapmayız dıye bagırdı resmen o tarz ben sunu ıstııyorum buna benzeyım dıye estetık amelıyat olmaz yapanlarda shovmendır ıste tasarım yapılmaz yapılsada aynısını tutturmak mumkun olmaz fılan dedı ben kararsız kaldım bunlar dogrumu acaba bılenınız varmı ?

Doktoru moda terzisi yerine koymuşunuz veya en azından öyleymiş gibi olmuş.

Doktoru moda terzisi yerine koymuşunuz veya en azından öyleymiş gibi olmuş.

moda terzisi bile hoşlanmaz böyle bişeyden taklit ediyormus gibi...:eek:lmaz:
Biri yazmış sana bağıran doktora ne kadar güvenirsin diye... Bence o doktorun profesyonelliğini gösterir daha çok güven verir işini ciddiye alıyor sonuçtaa

Son düzenleme:
ben bu ameliyatı geçiren biri olarak yazayım ben operasyonumu yapan doktora elimde resimlerle falan gitmedim ama ofisine aldı ve tv. nu acıp yaptıgı ameliyatların öncesini ve sonrasını gosteren filmleri kendısı bana gosterdı ve sonrasında benı muayene ettı ve amelıyatı yapabılecegını soyledı ve bana guven verdı hemen o gun bir kac gun sonrasına randevu aldım ve operasyonumu oldum ve iyikide yaptırmısım dedım çok memnun kaldım cok başarılı bir operasyondu şeklini tamda goruntulerde gorudugum gıbı yapmıstı....

gerçekten bu kadar kolaymı?ameliyatta 15 tane iğneyi bölgeye vuruyorlarmı?eğer lokal değilde genel anestezi olduysanız uyandığınızda nasıldınız*ben sezeryan sonrası uyanmaktan nefret ettim doğrusu....bu operasyonun en sıkıntılı kısmı nedir?gerçekten ayrıntıları neler?ben her konuda sürprizlere pek açık değilim...ne olursa olsun diyemiyorum..küçük çocuklarım var ne kadar bir zamanda iyileşirim en kötü ihtimalle?:1no2:

X