Labioplasti ameliyatı ???

mynameisrainn

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
17
7
24
Arkadaşlar bugun araştırırken devlet hastanelerinin de bu ameliyatı yaptığını okudum.
Ben hem şekil bozukluğundan rahatsızlık duyuyorum hem de iç dudakların rahim girişini kapatmasından dolayı ilişkiye girerken zorlanıyorum.Sık sık idrar yolu enfeksiyonu geçiriyordum (herşeye dikkat etmeme rağmen) bu da iç dudaklardan kaynakli olabiliyormuş meğer.
Yarın doktor kontrolüm var ve doktora bu konuyu da sormak istiyorum ama devlet hastaneleri neye göre bu ameliyatı kabul ediyor ve yatış gerekli mi?
(11 aylık bebeğim var ve emziriyorum gece boyunca bırakmam mümkün değil o nedenle soruyorum)
Bir de Ankara da yaşıyorum varsa hastane doktor önerileriniz yazarsanız sevinirim

Kadın doğuma şikayetlerinizi anlatıyorsunuz gerekli görürlerse sizi yönlendiriyolar operasyon için onay almanız gerekiyor. İlk günlerde dinlenmeyi öneriyorlar. Emziriyorsanız kullanacağınız ve size anestezide kullanılacak ilaçlar süte geçer mi onu araştırmanız lazım

Kendini bir şehirle sınırlamamanı öneririm. Devlet hastanelerinde yaptırıpta pişman olan bir çok forum üyesi mevcut. İyice araştırma yapmadan karar verme sakın pişman olursun

Kendini bir şehirle sınırlamamanı öneririm. Devlet hastanelerinde yaptırıpta pişman olan bir çok forum üyesi mevcut. İyice araştırma yapmadan karar verme sakın pişman olursun
Evet ben de okudum ama özeller çok pahalı şehir dışına da çıkma imkanım yok küçük bebeğim var ve uzun süreli emanet edecegim birisi yok ne yazık ki.

X