Labiaplasty ameliyatı...

benlinazife

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
4
0
Arkadaşlar 25 yaşındayım. Ergen olduktan sonra iç dudaklarımda büyüme başlamıştı. Çocuk aklıyla utanıp kimseye söyleyemedim. Bu yaşıma kadar saklamak zorunda kaldım. Tabi internet filan yok o zamanlar. Araştırma filan yapamıyosun. Hatta ne olduğunu bilmediğim için bu sorunun bi tek bende olduğunu sanıyordum. Estetik ameliyatla bu işin düzelebileceğini öğrenince dünyalar benim olmuştuuuu... En sonunda cesaretimi toplayıp ablama açıldım ağlayarak. Anneme bir şey söylemedim ama ablama açılmıştım yıllar sonra. Üstümden büyük bir yük kalktı. Ablam neden bu güne kadar söylemedin dedi. Doktor ayarladı bana sağolsun jinekoloğa gidip muayene oldum. Doktor doğuştan bile olabileceğini söyledi. Erkeklik hormonu fazla salgılanırsa ondan da olabileceğini söyledi. Adet döneminin 2. günü tahlil yaptırıcam. Doktor eğer hormonlarında bir şey varsa estetik olduktan sonra tekrar büyüyebilir dedi. Tedavi olursam sonra estetik olucam. Kızlar dünyalar benim oldu bi cesaret ablama söyledim... Kızlar sadece anlatıp paylaşmak istedim. Sizinde paylaşmak istediğiniz bişey olursa bende dinlemek isterim.:KK17:

X