La vie est belle

bu parfümün orjinalini kesfettigimde hayran kalmistim ve herkes soruyordu.
Acik parfüm olarak aldim D&P den ve kokusu %98 orjinali gibiydi kaliciligida cok iyii!

Bende hem orjinali hemde açigi var. Çok benziyorlar. Ama orjinali daha güzel tabii. Yalniz isin tuhafi açik olan daha kalici, orjinali 2 saat içinde uçup gidiyor bende :63:

Acaip kalıcı benim çok sevdiğim bir koku 3 yıldır vazgecemedim orjinal kullanıyorum ama aciklarda orjinal gibi diyorsanız bende bir deneyeyim

bu parfümün orjinalini kesfettigimde hayran kalmistim ve herkes soruyordu.
Acik parfüm olarak aldim D&P den ve kokusu %98 orjinali gibiydi kaliciligida cok iyii!
Tesekkur ederim cevabınız için :KK49: hayran kalınan, çoğu zaman sorulan bir parfüm gerçekten.. Umarım açık olanı da aynı etkiyi yaratır. :KK200:

La vie est belle geçen kış hunharca kullandığım parfüm. O kadar çok seviyordum ki nerdeyse bütün kış başka bir parfüme şans tanımadım. Kullanmaktan sıkılınca ara verdim. Kesinlikle muhteşem bir koku. Çok seviyorum. Tam bir kış parfümü. Diğer günler ağır kaçabilir. Tek eksi tarafı çok yaygın olması. Dışarda her üç bayandan biri la vie est belle kokuyor. Bu sebepten de kullanmak istemiyorum

Ben orjinal olarak kullandım açıklarını hiç bilmiyorum ama bir arkadaşım dpden alıyordu. Valla bendeki orjinal la vie est belle yle aynı kokuyordu. dpdeki İlk sıktığında benzemiyormuş ama 10 dk sonra orjinalinin aynısı oluyormuş. Arkadaşım söylemişti

La vie est belle geçen kış hunharca kullandığım parfüm. O kadar çok seviyordum ki nerdeyse bütün kış başka bir parfüme şans tanımadım. Kullanmaktan sıkılınca ara verdim. Kesinlikle muhteşem bir koku. Çok seviyorum. Tam bir kış parfümü. Diğer günler ağır kaçabilir. Tek eksi tarafı çok yaygın olması. Dışarda her üç bayandan biri la vie est belle kokuyor. Bu sebepten de kullanmak istemiyorum

Ben orjinal olarak kullandım açıklarını hiç bilmiyorum ama bir arkadaşım dpden alıyordu. Valla bendeki orjinal la vie est belle yle aynı kokuyordu. dpdeki İlk sıktığında benzemiyormuş ama 10 dk sonra orjinalinin aynısı oluyormuş. Arkadaşım söylemişti
Yorumumu yazsam ancak bu kadar aynı olurdu sanırım :KK70:

Selam, benimde La vie est belle edp Var ama gerçekten çok güçlü bir parfum sevmiyorum açikçasi almani tavsiye etmem Dior Jador dene bayilacan :KK66:

Eskiden hiç sevmezdim.
Ama şu anda o kadar beğeniyorum ki.
Sıktıktan sonra biraz bekleyince tende kalan o tatlılık bana pembe selpak kokusunu hatırlatıyor.
Çok nefis bir koku. Harika bir tatlılığı var.
Yıllar önce çok insanda hissettiğim bir parfümdü.
Şu anda eskisi kadar sık kullanılmıyor sanırım.

Bir de flowerbomb’a benzetilmiş ama flowerbombdan daha naif ve sade geliyor bana la vie est belle.
Flowerbomb’ı da seviyorum. Ama şimdilik favorim bu.:KK51:

X