''La Vie Est Belle'' lancomedan bu parfümü deneyen var mı?

ben ixoradan bu kokuyu aldım tavsiye uzerine. cok ahım şahım bi koku değil ama acayip kalıcı banyo yaptım cıkmadı tenimden. ve böyle çiçekli ve tatlı bi koku. sanki okaliptüs var azıcık yoğun ve ağır baya bi yani yoğun ixorada hiç yağlı his olmaz ama o yağlı his bıraktı yani ve flowerbomba benzemio flowerbomb midemi bulandırıor ama la vie bulandırmıo

arkadaş testerını işyerine getirmişti. gerçekten ilk başta ıykkkk dedim beğenmedim ama 3-5 dk sonra güzelleşiyor. çiçeksi meyvemsi bir parfüm. baya da kalıcı gibi. ama ben meyvemsi kokunun çiçeksi kadar yoğun olmamasını dilerdim. :KK12:

Ilk sıktıgimda aman aman ağır geldi ama parfüm tenimde kaldıkça güzelleşti ve o kadar kalici ki parfümü sıktıgm elbisemi dolaba koyduğumda günler sonra da aynı kokuyu alıyorum, sırf kaliciligindan tekrar tekrar alabilirim

anneme hediye olarak aldım çok beğendi. ben de kalıcı olmadı ama onun teninde buram buram kokuyor. hem çiçekli hem şekerli bir koku ama baymayan bir şeker bence çok güzel.

Çiçeksi , meyvemsi bir kokusu var tende durdukça güzelleşiyor bence, hafif bir koku ağır diyenlere şaştım çünkü ben aşırı hassas bir yapıya sahibimdir midem falan bulanır ağır kokularda ama tabii zevkler farklı :)

bu parfümü 10 yıldır kullanıyorum, başka bir kokuya geçemiyorum. o kadar naif ve akılda kalıcı bir koku ki, asla da rahatsız etmiyor. benim migrenim var mesela, kokular bunu çok tetikliyor ancak bu parfüm asla bunu tetiklemiyor. sürekli de hangi parfümü kullandığımı sorarlar ve görüştüğüm insanlar senden önce kokun geldi diyorlar :KK70: üstelik yalnızca günde 2 fıs kullanıyorum

X