Kzlar yardm

semocan0123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
48
0
35
arkadaşlar bnm ameliyata 3gün kaldı sayılır..cuma gün olcam ama bnm geniz akıntım olur sürekli bunun ameliyata bi etkisi olur mu sonuçta uyutulcaz sizce narkoz falan da olunca bişey olur mu?
insan korkuyo..vazgeçmeye başladım yaaa:kedi:

arkadaşlar bnm ameliyata 3gün kaldı sayılır..cuma gün olcam ama bnm geniz akıntım olur sürekli bunun ameliyata bi etkisi olur mu sonuçta uyutulcaz sizce narkoz falan da olunca bişey olur mu?

Cnm öncelikle umarım kolayca atlatırsın ameliyatını:1hug:
Geniz akıntısı olayını bilemiyorum..Bence eğer doktorunla bu konuyu paylaşmadıysan bir an önce söyle..ama zannetmiyorum ameliyata engel bi durum olduğunu..yinede tedbiri elden bırakmamak lazım...a.s

benimde vardı canım aynı sorun bugün 14.günüm hiç bir sorun yaşamadım a.s.
dilerim sende yaşamazsın ama ameliyattan önce doktorunla paylaş

teşekkrler kızlar
söyliycem zaten yrn tahlillerimi gösterirken bakalım ne diycek
karamel cnm seninki de yaz kış sürekli miydi geniz akıntın?

benimde geniz akıntım vardı canım hemde çıltırtan derecede :)
hiç korkma daha iyi olur ameliyat olman,nefes yolu açıldığı için benim iyileşti bile,yıllardır boşuna eziyet çekmişim,şimdi yok allaha şükür,umarım seninde öyle olur

teşekkrler kızlar
söyliycem zaten yrn tahlillerimi gösterirken bakalım ne diycek
karamel cnm seninki de yaz kış sürekli miydi geniz akıntın?

evet canım hatta ben bildim bileli diyebilirim hep tedavi oluyordum tekrarlıyordu sonra bıraktım tedaviyi falan onunla yaşamayı öğrenmek daha kolay geldi kaydirigubbakcemile3
şimdi 14.günümdeyim bakalım tam anlamıyla iğleşince geçicekmi
tabii bunda sigaranın da etkisi büyük eminim sigarayı bıraksam rahatlıcam amaa :çok üzgünüm: bırakamıyom işte

evet canım hatta ben bildim bileli diyebilirim hep tedavi oluyordum tekrarlıyordu sonra bıraktım tedaviyi falan onunla yaşamayı öğrenmek daha kolay geldi kaydirigubbakcemile3
şimdi 14.günümdeyim bakalım tam anlamıyla iğleşince geçicekmi
tabii bunda sigaranın da etkisi büyük eminim sigarayı bıraksam rahatlıcam amaa :çok üzgünüm: bırakamıyom işte

ya cnm bnde de oluyo işte boğazıma birikti diye korkuyorum uyanamama korkusu işte

ya cnm bnde de oluyo işte boğazıma birikti diye korkuyorum uyanamama korkusu işte

yok canım korkma benimki kadar geniz akıntısı olan biri bilr uyanabildiyse sana hiçbirşey olmaz :Saruboceq:
ama sigarayı ameliyata girmeden azalt hatta bırak :sinifsinif: uyandıktan sonra gıcık olayın az olur

yok canım korkma benimki kadar geniz akıntısı olan biri bilr uyanabildiyse sana hiçbirşey olmaz :Saruboceq:
ama sigarayı ameliyata girmeden azalt hatta bırak :sinifsinif: uyandıktan sonra gıcık olayın az olur

cnm bn zaten sigara kullanmıyorum da hani insan korkuyo boğazıma birikmiş gibi bu akıntılar o beni korkuttu brz

X