K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Kulağım ağrıyor çözüm öneriniz var mı?

Özel hastane veya özel poliklinik bile yok 🤦

Grip gibi birşey oldum ne oldum bende bilmiyorum fakat Kulağım Ağrıyor, acıyor arada kaşınıyor 😭 Bulduğumuz ilçede Devlet hastanesi var ama doktor yok malesef...
Çözüm Önerisi Alayım gece gece belki Rahatlar uyurum 🤔

Batıdayız ama Doktorumuz yok Sağlık Hizmeti yok 🤦 Yıllardır Doktorumuz yok.. İsyan edicem Artık.

Özel Hastanemiz de yok 🤦 Poliklinik te yok 🤦
Merkez ilçedeki büyük hastaneye gidin. Orada doktor bulma ihtimaliniz daha yüksek

Grip gibi birşey oldum ne oldum bende bilmiyorum fakat Kulağım Ağrıyor, acıyor arada kaşınıyor 😭 Bulduğumuz ilçede Devlet hastanesi var ama doktor yok malesef...

Batıdayız ama Doktorumuz yok Sağlık Hizmeti yok 🤦 Yıllardır Doktorumuz yok.. İsyan edicem Artık.

Aaaaa aynı biz bizde batıdayiz ama en yakın hastaneye gitmek için 4 vasıta gerekli yaşadığım ilçede hastane var ama içinde doktor yok
Kulağınız için tavsiyem yok malesef keşke olsa da yardımcı olabilsem

Faranjite benziyor dr.a gitmelisiniz antibiyotik lazım. Bir akrabaniza arkadaşınıza falan gidin bir iki günlüğüne.

Çok geçmiş olsun.
Hastalığınıza da doktor olmadığına da üzüldüm.

Kulağımda akıntı vs yok Çınlama var ağırı var birde sanki basınç var 😩
Ortakulak iltihabı, Iki defa cok şiddetli yasamisligim var. Normal antibiyotik kesmemisti, beş gün igne+ kafa buuyklugunde antibiyotik icmistim.
ilerleyen süreçte cok pis baş dönmesi yapabilir, korkmayin.
Aile hekiminiz yok mu? ona gidin, antibiyotik vercektir.

Ortakulak iltihabı, Iki defa cok şiddetli yasamisligim var. Normal antibiyotik kesmemisti, beş gün igne+ kafa buuyklugunde antibiyotik icmistim.
ilerleyen süreçte cok pis baş dönmesi yapabilir, korkmayin.
Aile hekiminiz yok mu? ona gidin, antibiyotik vercektir.
Yarına randevu aldım doktorumuz pazartesi salı günü yok ☺️

Faranjite benziyor dr.a gitmelisiniz antibiyotik lazım. Bir akrabaniza arkadaşınıza falan gidin bir iki günlüğüne.
Bebeğim var o yüzden kıpırdayamıyorum hiç bir yere yoksa yakın ilçelere giderdim 🥴

Bebeğim var o yüzden kıpırdayamıyorum hiç bir yere yoksa yakın ilçelere giderdim

X