Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kuaför bulamadım

Eğer öyleyse 450 tl saçmalık cidden
Birazcık türbanı büküp bağlıyorkar birazcık üstüne çiçek vb koyuyorlar çok büyük bir çaba yok yani

Yani bi türban takıp duvağı iliştircek en fazla. Makyaj istiyorsa bide makyaj.
Gerçi adı gelin başı olunca fiyatlar uçuyor
Hani dedim kuaförün standart fiyatı mı yoksa türban için indirim yapmış mı?
Yoksa konu sahibesi saçınıda yaptırcak mı:))
Ay amma meraklı çıktım ha

Ben makyaja 80-100 arası veriyorum düğüne nişana ıvır zıvıra giderken gayet de profesyonel, iyi malzemeyle yapılan yerlerde

Saç şekillendirmeye max 50 tl veriyorum, 20ye çok kral hacimli saç yaptırdığım da oldu

100-150 tl arasına çıkıyor tüm kafam yani hehheee:))) 450 düğün saçıysa iyi, tesettürse çok

Eğer öyleyse 450 tl saçmalık cidden
Birazcık türbanı büküp bağlıyorkar birazcık üstüne çiçek vb koyuyorlar çok büyük bir çaba yok yani
Türbanı daha pahalı yapıyorlar. Saçtan en az +100 fazla. Dikişi spreylemesi kat kat topuzu daha zorlu turban. Kuzenim kuaför yaparlarken şahit oldum o topuz bile aşırı vakit alan bir şey.
Birde dikiş yapıyorlar dikiyorlar esarpi ustune dantelli başka bir şey (ismini bilmiyorum) geçirdiler falan. Aşırı uğraştırıcı ve emek isteyen bir şey tesettur gelin başı. 450 lira gayet iyi bir rakam

450 ıse fıyat cok ıyı
ben makyajımı kendım yaptım cunku makyaj yapmıyorum sadece rımel kalem ve ruj
bıde sacıma orgu yaptırdım gelın olurken
tek benım fıyatım 750 tl tuttu

bılseydım okadar tutacagını gelınbası demezdım evde duvagımı kendım tutardım

bence bunun tartısmasını bıle yapmayın evınden gelınlıgınle cıkmak ıstıyorsun bu dugun senın dugunun kusura bakmıcaklar ozaman ...
ben olsam paraysa hah parası der kendım yaptırırdım sacımı

Bu kuaför olayı bende de olmuştu kıytırıktan bir yer seçtiler bana sormadan önce tamam demiş bulundum sonra yerine gidince hiç begenmedim küçüçük bir yerdi tek kişi bile sıgmaz gelinlikle hemen fikir değiştirdim pahalı felan demedim geniş mis gibi yere gittim sonuçta saatlerce kalıyoruz orada anlaşma yapmıştım ben exraya girilmesin diye ama eşimin tarafı görümce özellikle inatla kaş aldırma bıyık manikür daha pahalı saç yaptırdılar sırf tartışalım diye eşim fiyatı duyunca şok oldu tam bana azını açacaktı ki ben görümcemi cagırdım buyur al kardeşine sor kimler exraya girmiş diye sonra tabi çıt yok tamam abiciğim.Asla başta da olsa ezdirmeyin kendinizi bir kere evleneceksiniz sonuçta.

Türbanı daha pahalı yapıyorlar. Saçtan en az +100 fazla. Dikişi spreylemesi kat kat topuzu daha zorlu turban. Kuzenim kuaför yaparlarken şahit oldum o topuz bile aşırı vakit alan bir şey.
Birde dikiş yapıyorlar dikiyorlar esarpi ustune dantelli başka bir şey (ismini bilmiyorum) geçirdiler falan. Aşırı uğraştırıcı ve emek isteyen bir şey tesettur gelin başı. 450 lira gayet iyi bir rakam

Bilmediğim için yanlış yorum yapmışım:) Bana daha kolay göründe nedense kuaförlerin günahını almışım meğee hem iş yapmayıp hem çok para istiyorlar diye:)

Öncelikle merhaba arkadaşlar Allah nasip kısmet ederse bir buçuk ay sonra düğünüm olacak. Ama ben hala kuaför bulamadım bulduklarım eşimin ailesi tarafından pahalı geldi. En son bana bizim bu tarafta yaptir dediler ama onların orda yaptırsam evden çıkma olayım olmaz çünkü bizim düğün nikah ve 1 de başlayacak. Avcilar parseller de bildiğiniz tesettur basini güzel yapan fiyatı uygun olan bir yer biliyor musunuz? Esenyurtta olur... lütfen bana yardım edin.[/QUOT
yine mi kıyas offf ya kzı 250ye yaptırmışmış bence yaptırmayın duvaktan birşey görünmüyor zaten ben yaptırmadım çokta pişman değilim

Bu kuaför olayı bende de olmuştu kıytırıktan bir yer seçtiler bana sormadan önce tamam demiş bulundum sonra yerine gidince hiç begenmedim küçüçük bir yerdi tek kişi bile sıgmaz gelinlikle hemen fikir değiştirdim pahalı felan demedim geniş mis gibi yere gittim sonuçta saatlerce kalıyoruz orada anlaşma yapmıştım ben exraya girilmesin diye ama eşimin tarafı görümce özellikle inatla kaş aldırma bıyık manikür daha pahalı saç yaptırdılar sırf tartışalım diye eşim fiyatı duyunca şok oldu tam bana azını açacaktı ki ben görümcemi cagırdım buyur al kardeşine sor kimler exraya girmiş diye sonra tabi çıt yok tamam abiciğim.Asla başta da olsa ezdirmeyin kendinizi bir kere evleneceksiniz sonuçta.

O da yıllık bakımını mı yaptırmış nedir:KK70::KK70::KK70:

Hım tak çık olmuyor yani saçta yapılması lazım..

3 sene önce sacimi 400 civarina yaptirmistim turbanli degilim. Turbanli gelin basi daha pahali olur diye biliyorum. Fiyat normal geldi.
Ben olsam cikarir cebimden verirdim onlara mi yalvaricam.
Esinde seni boyle bir zamanda magdur duruma düsürmeseymis keske. Ailesi olmadan kuafor parani neden veremiyor?

Yenibosnada gelinlikcimin anlasmali oldugu kuafore gittim cok memnun kaldim gercekten.. Pahali bir yer de degil. Size uzak biraz ama..

Kaç yıldır birlikteyiz biz hiç tartışmadık. İşin içine aileler girince çok tartışmaya başladık. O yüzden yoruldum paranın lafı geçince midem bulanıyor. el mahkum olunca mecbur kalıyoruz bazen
Simdiden her seyi yuklenme canm birak ta sacinida yaptirsinlar zaten evlendikten sonra hepten elini ayagini cekerler maddi konudan

X