Kredi Alma kabusu !!! Yardım lütfen..

Liberiangirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2008
4
0
Slm arkadaşlar devlete bağlı biryerde bordrolu olarak 2,5 yıldır çalışıyorum.Bankaların bordrolu çalışanlara özel kefilsiz kredi avantajları başlattığını duydum.Bugün birkaç bankayla kredi almak için görüştüm ama -SIRF kredi kartı kullanmadığım için !! -
kefilsiz bu krediyi veremeyeceklerini söylediler !!!
böyle birşey olabilir mi arkadaşlar bunun mantığı nedir ??
-son aya ait bordrom var
-ikametgah belgem var
-ssk var
-vadeli hesabım var
sırf kredi kartı kullanmıyorum diye vermiyorlar.

Arkadaşlar lütfen bilgilerinizi paylaşın benimle ne yapmalıyım ???
kredi kartı çıkartırsam birşey değişir mi ?Hangi kartı kullanırsam faydası olur?

saçmalık işte yapılanlar! daha ne istiyolarsa diyeceğim ama ne istedikleri zaten ... bize çalış bize kazandır...portföy genişlesin.. hepsi bir yerde kredi kartı edindirme tuzağı resmen... ihtiyacın varsa kredi çekeceksen illa al kartı da ama kullanma!

hiç kullanılmamış kredi kartı hakkınızda olumlu istihbarat vermez.burada amaç,yaptığı harcamaları düzenli olarak ödemiş mi ödememiş mi ona bakmaktır.daha önce kullandığınız ve borcunu ödediğiniz herhangi bir tüketici kredisini referans verebilirsiniz.eğer hala kredi vermiyorlarsa cehenneme kadar gitsinler.o kadar reklam yapıyorlar,cep telefonumuza sms atıyorlar,yok krediniz hazır,kimliğinizle şubelerimize bekliyoruz diye.gidince de kredi veremeyiz,risk grubundasınız falan diyorlar.allah kimseyi bankaların eline düşürmesin..

Evet ya. Tv lerde basbas bağırıyorlar kefilsiz anında kredi diye, gidincede kefil ve bir sürü evrak istiyorlar, bizim şubemiz kefilsiz kredi vermez diyorlar. Birde gıcık olan nedir biliyormusunuz, atıyorum 5 milyar kredi alcan 3,5 veriyorlar, Ne kadar yazarsan yaz hep istediğin tutarın altında bir rakam veriyorlar.Nefret ediyorum bankaların kredi işinden.

Arkadaşlar tüketici kredisi almam gerekli.. önerebileceğiniz faizi düşük olan bi banka varmı ?

X