Korku filmi önerisi

Limonagaci_

Makasla giderler gülü sevmeye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2023
536
628
Kızlar merhaba önereceğiniz Türk korku filmleri hariç yabancı gizemli korku filmleri var mı 🧚‍♀️

korku filmi değil ama netflix de bir polisiye/gerilim filmi vardı çok beğenmiştim ekşide yorumları da okuyabilirsiniz The Chestnut Man adı.
The watcher var o da fena değldi. ama ilk önerim chestnut man.

Kızlar merhaba önereceğiniz Türk korku filmleri hariç yabancı gizemli korku filmleri var mı 🧚‍♀️
Tam benlik konu :) O kadar çok izledim ki bazılarının adını unutmuşum. Şimdi netten isimlerini kontrol ettim. Film olarak istemişsiniz ama Marianne dizisini de tavsiye ederim. Beni çok germişti.

Şeytan Çarpması - Emily Rose (favorim)
Korku Seansı serisi (favorim)
Ruhlar Bölgesi serisi
Davetsiz
Kara Büyü
Lanet (favorim)
Karanlıktan Gelen
Şeytan Tohumu
Annabell
Amerikan Büyüsü
Lanetli Çocuk
Ziyaret (favorim)
Son Ayin
Dehşetin Yüzü K
Korkunun Gölgesi
Doktor Uyku
Gülümseme
Sakın Dinleme

Tam benlik konu :) O kadar çok izledim ki bazılarının adını unutmuşum. Şimdi netten isimlerini kontrol ettim. Film olarak istemişsiniz ama Marianne dizisini de tavsiye ederim. Beni çok germişti.

Ruhlar Bölgesi serisi
Davetsiz
Kara Büyü
Lanet (favorim)
Karanlıktan Gelen
Şeytan Tohumu
Annabell
Amerikan Büyüsü
Lanetli Çocuk
Ziyaret (favorim)
Son Ayin
Dehşetin Yüzü K
Korkunun Gölgesi
Doktor Uyku
Gülümseme
Sakın Dinleme
Kara Büyü filmini sakın izlemeyin. Yıllar geçti hala etkisindeyim. Lamiaaaaa🥺

Ben Emily Rose' u hayatım boyunca unutamam. Üniversitede yurttayken izlemiştim. Filmde olayda yurtta başlamıştı. Hayatımın kabusuydu :) Sizin önerdiğiniz güzel bu tarz filmler var mı?
Benim ilk korku filmim Hayvan Mezarlığı:) Paranormal Activity, Exorcist, Evimdeki Düşman (ki bu büyük oranda gerilim sayılır ve gerçek bir olay. Belgeselini de izledim). Muhtemelen bu filmleri biliyorsunuzdur:)

Ruhlar Bölgesi serisi
Davetsiz
Kara Büyü
Lanet (favorim)
Karanlıktan Gelen
Şeytan Tohumu
Annabell
Amerikan Büyüsü
Lanetli Çocuk
Ziyaret (favorim)
Son Ayin
Dehşetin Yüzü K
Korkunun Gölgesi
Doktor Uyku
Gülümseme
Sakın Dinleme
Çok teşekkür ederim 🥰bazılarını ben de izledim ama izlemediğim de çok ekran görüntüsünü aldım hemen bu pazar film keyfi yapacağım 🤍❣️

Benim ilk korku filmim Hayvan Mezarlığı:) Paranormal Activity, Exorcist, Evimdeki Düşman (ki bu büyük oranda gerilim sayılır ve gerçek bir olay. Belgeselini de izledim). Muhtemelen bu filmleri biliyorsunuzdur:)
Evet hepsini izledim en çok evdeki düşman güzel bayağı gerilimli ikinci filmi de çıktı ama pek fazla önermiyorlar ilki gibi güzel değilmiş devam filmleri pek güzel olmuyor aynen

İskelet anahtar ile 1999 yapımı perili evi
Bir de şeytanın ölüsü var o serileri öneriyorum kızlar izlemeyen varsa

X