Koltuk altı kararması

1ceylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2020
465
443
Merhaba kadınlar kulübü, koltuk altı kararma sorunu yaşatıp bir çözüm yolu bulabilen var mı? Yazları kolumu kaldırmaya çekiniyorum bir şekilde çözüm bulmak istiyorum, internetten araştırdım lazer uygulaması varmış daha önce yaptırıp memnun kalan var mı?

Saha önce lazerle veya bir başka işlemle uygulama yaptırıp sonuç alan var mı?

Bence kisiden kisiye degisiyor diye biliyorm mesela benim kardeslerimkide koltuk alti gercekten kara ama ben kendimkine bakiyorm kara deil alincada tertemiz oluyor genelde agda kullaniyorm 2. Gunude jiletle aliyormki hepsi yni anda ciksin aldiktan sonra uyumadan once bir krem var sanirim ismi reklam olabilir onu kullaniyorm yani bilmiyormda benim beyaz vejinamda oyle kullandigin ic camasiri ve kremlerle ilgili bence kullaniyorsan tabi ayni zamanda deodorqnt ne kullaniyorsn bilmiyorm ama ben alkollu bir sprey var onu kullaniyorm birde d harfli bir krem var kullaniyorm isine yararmi bilmiyorm

Bence kisiden kisiye degisiyor diye biliyorm mesela benim kardeslerimkide koltuk alti gercekten kara ama ben kendimkine bakiyorm kara deil alincada tertemiz oluyor genelde agda kullaniyorm 2. Gunude jiletle aliyormki hepsi yni anda ciksin aldiktan sonra uyumadan once bir krem var sanirim ismi reklam olabilir onu kullaniyorm yani bilmiyormda benim beyaz vejinamda oyle kullandigin ic camasiri ve kremlerle ilgili bence kullaniyorsan tabi ayni zamanda deodorqnt ne kullaniyorsn bilmiyorm ama ben alkollu bir sprey var onu kullaniyorm birde d harfli bir krem var kullaniyorm isine yararmi bilmiyorm
Çamaşırları pamuklu tercih ediyorum sentetikler yapabiliyor evet ama kullandığım ürünler temiz içerikli iyi markalar bilemiyorum 😐 siz kullandıklarınızı özelden mesaj atabilir misiniz

Selam kızlar bende de aynı sorun var daha önce lazerle çözdüğüm için koltuk altımda tüy yok görünürde bir kök vs de yok normalde kol altın çok güneş de görmediği için ekstra beyazdır ama hamileyim ve giderek daha kahverengi bir hal aldı kirli gibi gözüküyor şu an önemli olan bebişimi sağlıkla kucağına almak elbette ama doğum sonrası bu zamanla normale dönecek mi yapmam gereken bir şey var mı hamileyken ?

X