Doğal Saç Bakım Kürleri Kolay bir saç uzatma yöntemi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Forummate

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
8
5
36
Sirkenin saç kremi yerine kullabıldığını saçları yumuşacık yaptığını bilmeyeniniz yoktur. eğer biberi ile karıştırdığınızda ise saçları uzatıyor,güçlendiriyor ve saç dökülmesini durduruyor. bunu nasıl yapacığımıza gelince önce 500 gram ev yapımı ya da %100 doğal sirkesi ile 2 çorba kaşığı biberiyeyi karıştırıyoruz ve cam bir şişeye koyuyoruz.karanlık bi yerde 7 gün bekletiyoruz. daha sonra biberiyileri süzüp her banyodan sonra durullama suyuna bir miktar karıştırıp saçlarımızı bu şekilde duruluyoruz.yağ karışımları yapıp saatlerce bekleyip sonra saçı yağdan arındırmaya çalışmaktansa bu yöntem bana çok kolay geldi.ben yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve çok memnunum saçlarım önceki haline göre çok farklı ve gözle görülür biçimde uzadı.

bu tarife yıllar önce tvde rastlamıştım ama sonra nasıl yapıldığını unutmuştum :KK61: bunu gördüğüm iyi oldu:KK200:

Hatırlattığıma sevindim harika99. bu karışım aslında her derde deva gibi eğer bu karışımı içerseniz de kanınızı temizler ve sebepsiz saç dökülmelerine iyi gelir ama sirkenin doğal olmasına çok dikkat etmek gerekir

X