Davranış Bozuklukları Kocamın bayram öncesi yaptığı saçmalık

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Dert34

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2021
2
0
43
Merhaba arkadaşlar,
Bayramımı kocam zehir etti.Hemde ne için bir okuyun ne olur.
Arefe günü masada yemek yerken kurban etlerini kimlere dağatacaklarımızi konuşuyorduk. Benim kocam çok desinlerci
Başladı iş yerindeki güvenliklerden O 'na Buna et vericem diye. Kocam önce inkârlarla yağlı ballı oluyor sora en ufak tartışmada düşman kesiliyor.
Bende dedim ki ihtiyacı olanlara et verelim. Ben ayşe ye nurgüle ve arkada tek oturan veliden rahatsız değnekle yürüyen bir abi var.biede Ona vericem dedim. Bizde yaklaşık 10 yıldır ilk defa kurban kesecektik.
Konu ne alaka diye düşüneceksiniz ama bitişikteki abi ile apartmanda karşılaştım koltuk değneğiyle pazar eşyalarını çıkartıyordu. Ordan farkettim yan dairede oturduğunu.
Ben kurban eti payı vermeyi kastederken kocam bana niye arkadaki adama vericem dedin diye kavga çıkarttı.Bende öyle bir soğudum ki vericem lafını nasıl olurda buralara çeker Olay burda kurban eti .
Nefret ettim valla düşüncesinden Kurbanıda bana zehir etti.
Kimseye de anlatılmıyor ki bu manyak gerizekalının kafasında kurduğu sapıklık
Valla bedia üstüne beddu verdim yüzüne yüzüne ama yinede sinirim geçmedi
Okuyan bir kardeşim olursa yorumlamasını isterim ben çok şaşkınımda

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
Bayramımı kocam zehir etti.Hemde ne için bir okuyun ne olur.
Arefe günü masada yemek yerken kurban etlerini kimlere dağatacaklarımızi konuşuyorduk. Benim kocam çok desinlerci
Başladı iş yerindeki güvenliklerden O 'na Buna et vericem diye. Kocam önce inkârlarla yağlı ballı oluyor sora en ufak tartışmada düşman kesiliyor.
Bende dedim ki ihtiyacı olanlara et verelim. Ben ayşe ye nurgüle ve arkada tek oturan veliden rahatsız değnekle yürüyen bir abi var.biede Ona vericem dedim. Bizde yaklaşık 10 yıldır ilk defa kurban kesecektik.
Konu ne alaka diye düşüneceksiniz ama bitişikteki abi ile apartmanda karşılaştım koltuk değneğiyle pazar eşyalarını çıkartıyordu. Ordan farkettim yan dairede oturduğunu.
Ben kurban eti payı vermeyi kastederken kocam bana niye arkadaki adama vericem dedin diye kavga çıkarttı.Bende öyle bir soğudum ki vericem lafını nasıl olurda buralara çeker Olay burda kurban eti .
Nefret ettim valla düşüncesinden Kurbanıda bana zehir etti.
Kimseye de anlatılmıyor ki bu manyak gerizekalının kafasında kurduğu sapıklık
Valla bedia üstüne beddu verdim yüzüne yüzüne ama yinede sinirim geçmedi
Okuyan bir kardeşim olursa yorumlamasını isterim ben çok şaşkınımda
Gerçekten ne alaka şimdi nerden nereye ? Eşinizin psikolojik bir destek alması lazım…
Sizi anlamadan dinlemeden tavrınızı koyun mutlaka

En çok zoruma giden de iyi niyetle yaptığım şeylerden art niyet aranması Dışarıya melek eve gelince tahammülsüz ve kaprisli
Anlattığım aynen böyle 2 gündür beyninden vurulmuş döndüm şeytana uysam ne olacak bilmiyorum
Destek mertek almaz bu şeytan kılıklı ya

X