Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç sevgilisi yada koç erkeği tanıdığı olanlar yardımınıza ihtiyacım var :(

Benimde eşim koç burcu dobradır ve banada çat diye çıkma teklifinde bulunmuştu çok şaşırmıştım ama çok iyi bir eştir sıkmaz baskı kurmaz ve sevdimi çok sever

bir koç erkeğinden aşırı derecede etkilenmeye başladım bende yengeç burcuyum bu arada:/ duygularımı kolay kolay belli etmem ama konuşmasakta 1 haftadır bakışıyoruz diyebilirim :KK70: (aynı okuldayız ikimizde ama ortak arkadaşımız bile yok) işte bugün yanıma geldi ve benimle tanışmak istediğini söyledi durduk yere..ismini söyledi ismimi söyledim memnun oldum dedim ve o kadar çok şaşırdım ki kaldım öylece. beni birşeyler içmek için yanına çağırdı ben geldim sen gidiyosun falan dedi.. ben zaten heyecanlanmışım zaten çekingenim ama o o kadar hızlı ve ataktı ki.. ben hala şaşkın şaşkın bakıyorum çekiniyorum bir yandan utanç bastı ve ufak bir işim var demek zorunda kaldım oda tamam daha sonra bekliyorum o zaman falan dedi. acaba bu erkeklerin yapısımı böyle yoksa beni kolay bir kız olarak mı algıladı yani o kadar cesur olması beni çok şaşırttı.. acaba beni mi basit bir kız olarak düşündü.. bunun gibi yüzlerce soru oluşturdu kafamda :KK43: kızlar ne olur yardım edin içim içimi yiyo ne yapmalıyım ne düşünmeliyim bilgisi olan var mı ?
Haha adam tam bir koc sen de tam bir yengec. Evet koclar ataktir cesurdur isigiyla hemen etkiler kadinlari ama cok flortozdur derin duygulari yoktur yuzeysel yasarlar fazla kendini kaptirma sen bi yengecsin naif duygusalsin uzer seni

Koclar özgüveni yüksek olan kişiler genellikle bu ondan kaynaklidir bence senin hemen tamam demen falan da yanlış görünmüyor
ama sen sen ol Koclara bulaşma eğer kıskanç baskın karakterde erkeklerden hoşlanmıyor isen hatta bazen Zorba olurlar

Burçlara güler geçerdim, taaaaa ki deli gibi aşık olana kadar.
Evet bir Koç burcuna aşık oldum. Sırf merakımdan burcunun özelliğine baktım. Hepsi onda vardı. Neler mi? Kendini beğenmişlik, egoistlik, inatçılık, kibir.

Ismini soyleyip tanismis ve oturup bisey icmek istemis bunda ki anormallik nedir ? Zaten sende hoslanmissin ne var yani konuşunca hemmmenn "beni kolay kiz mi sanmistir?" Ne kadar buyutup abartiyorsunuz ya sanki ahlaksiz teklif yapti
Değisik degisik hareketler

Sadece bakip dursa bu sefer "amaci ne? Acaba hoslaniyor mu?" Diye konu acardin. Ne guzel iste. Cesaretini toplayip ilk adimi atmis. Bunu da dert ediyorsan ohoo :KK14:

Evlendikten sonrada yaz buraya cnm, onlar evlenince direk fabrika ayarlarına geri dönüyorlar dikkat et ne olursa olsun ailene bildir. Yoksa çok eziyorlar dikkat et
Evlendim canim 7 aylik evliyim ve hicbir degisiklik olmadi belki yetistirilmeyle ilgilidir ama ezmeye calismak soz konusu degil hala sakin yapili anlayisli ve mantikli bir adam.. Herseyi burclarla aciklayamayiz insanlari aile yapisi yasantisi etkiliyordur

Gelişim psikologları falan çevre mi genetik mi diye tartuşadursun biz çözmüşüz olayı ya. Olay burçdaymış

bir koç erkeğinden aşırı derecede etkilenmeye başladım bende yengeç burcuyum bu arada:/ duygularımı kolay kolay belli etmem ama konuşmasakta 1 haftadır bakışıyoruz diyebilirim :KK70: (aynı okuldayız ikimizde ama ortak arkadaşımız bile yok) işte bugün yanıma geldi ve benimle tanışmak istediğini söyledi durduk yere..ismini söyledi ismimi söyledim memnun oldum dedim ve o kadar çok şaşırdım ki kaldım öylece. beni birşeyler içmek için yanına çağırdı ben geldim sen gidiyosun falan dedi.. ben zaten heyecanlanmışım zaten çekingenim ama o o kadar hızlı ve ataktı ki.. ben hala şaşkın şaşkın bakıyorum çekiniyorum bir yandan utanç bastı ve ufak bir işim var demek zorunda kaldım oda tamam daha sonra bekliyorum o zaman falan dedi. acaba bu erkeklerin yapısımı böyle yoksa beni kolay bir kız olarak mı algıladı yani o kadar cesur olması beni çok şaşırttı.. acaba beni mi basit bir kız olarak düşündü.. bunun gibi yüzlerce soru oluşturdu kafamda :KK43: kızlar ne olur yardım edin içim içimi yiyo ne yapmalıyım ne düşünmeliyim bilgisi olan var mı ?
Tatlım burçlara bu derece inanma sana nacizane tavsiyem... Bunların hepsi uydurma, safsata şeyler. Benim astroloji okuyan arkadaşım dahi bunu söylüyor.. Bu dünyada milyarlarca insan var.. Kimse kimseyle aynı değilken 12 tane burcun tüm insanlığı karakterize etmesi zaten tuhaf olmazmıydı ? Soruna gelince, bir koç burcu olarak cevaplayayım.. :) Çocuk belli ki senden hoşlanıyor. Bir adım atmış. İnsanların bir ilişki yada arkadaşlık için birbirlerine adım atmaları, kızın da buna geri dönüt vermesi basitlik midir yani ? Basit kız olmak bu kadar kolay mı.. Zaten kadınları basit ve karmaşık olarak 2'ye ayıran bir erkekten de hiçbir hayır gelmez. O yüzden kendini nasıl duracağım diye kasma. Kalbini dinle..

Koç erkekleri ile ilgili tek çözdüğüm çok, çok sevdiğini belli edersen senden uzaklaşmaya başlıyor.

X