Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Erkeğini Etkilemenin Yolları

istediğini alana kadar her konuda böyledir.ters düşmeye gör çıkarlarıyla,her konuda bencildir egoisttir.ilk başlarda ayaklarını yerden keser kendini dünyanın bilmem neyi zannedersin sonra ....o özgür erkektir,bağımsızdır,her çiçekten bal almayı sever çünkü derinlerde yatan kompleksli kişiliğinin tatminsiz ruhunun okşanmaya ihiyacı vardır,her bayana kompliman yapar sempatik görünmeye çalışır.sevmiyorum seni der ve kolayca harcar vefa sadece bir semt adıdır :) çokmu fesatım ne ama doğru ne yapayım :) sen sallama arama kaldırma bir yerlerini emin ol 3 cüden sonra peşine de düşmez anlamazda,anlayışta zeka gerekitirir biraz.pişma falan olmaz yani vefada bekleme.ahada yanlışsam yaz gene bacım :)

ahahah çok güldüm yorumuna :KK70: bır koç burcu erkegı geçse elıne şuracıkta boğacaksın :) haklıısn da ama :)sana da en fenalarından denk gelmıs desene:d benımm de sahsen enn nefret ettıgım burçtur....bence yengeç erkegı en ıyısı :)

Son düzenleme:
ahahah çok güldüm yorumuna :KK70: bır koç burcu erkegı geçse elıne şuracıkta boğacaksın :) haklıısn da ama :)sana da en fenalarından denk gelmıs desene:d benımm de sahsen enn nefret ettıgım burçtur....bence yengeç erkegı en ıyısı :)

hemde ne boğacam üstüne 2çocuk yapmışsan bu odunlardan,kendime görev bildim yazmadan geçemedim :) gençlere yol göstermek lazım.bencede yengeç en iyisi ama onlarda mıymıy oluyorlar hemen küserlermiş...

hemde ne boğacam üstüne 2çocuk yapmışsan bu odunlardan,kendime görev bildim yazmadan geçemedim :) gençlere yol göstermek lazım.bencede yengeç en iyisi ama onlarda mıymıy oluyorlar hemen küserlermiş...

ahah :) sen tuzağa düştün demek ha :) vay be iki çocuk ha Allah bağışlasın...yengeç de küsüyo aynen :KK70: ben de kova olduğum ıcın ıyı küstürüyom hani :) o hep haklı ama ben hep üste çıkıyorm.sakin ve kendı halınde yengeç sadece kıskanç ve aşırı ılgı ıstıyo :KK70: :) bu yazdıklarımı okusa vurur beni :KK70:

ben ikizlerim nişanlımda koç yazdıklarınıza katılıyorum koç burcu gerçekten zor bir burç 2 yıl çıktık başlarda bana ilgisiz davrandığını sanıyordum o aramadığında inadımdan ve ilgisiz olmasına şaşkınlığımdan, niye beni aramıyorsun diye başının etini yemek için aradığmda sanki onun hiçbişey olmamış gibi davranması beni dahada şaşırtıyordu ama farkettimki üstüne gitmek yerine tam tersi ilgisiz davrandığımda, bana ulaşamadığında benden meraklı ve kıskanç oluyor yani koç burcu erkeğine kaçan kovalanır stratejisini rahatlıkla uygulayabiliriz ama artık benden geçti ben nişanlıyım:) arkadaşımın sevgilisi koç o uyguluyor sonuç güzelll:). koç burcu kıskanç değilmiş gibi görünür ama kıskandığında kaçıcak delik ararsınız... koç erkeğini meraklandırmak ve yüz vermiyomuş gibi yapmak ilgisini canlı tutuyor, sevgiliniz haricinde ilgilendiğiniz alanlar olsun onun haricinde sizi mutlu eden işler, uğraşlar, arkadaşlar edinin ve bunları onunla paylaşın.. güçlü olun ama asla ukala olmayın... hadi kolay gelsin:)

tam bizi anlatmışsınız o kadar net ki koçalrın özellikleri ben buuym der çekiilirler ondan sonra ye kendini yiyebildiğn kadar ahh aahh ne yapcaksam ben ya:)

yeni görüşmeye başladık tam bir koç. ukala değil ama görüntüyü bi görün tepeden tırnağa lüks ve kas. üstelik yönetici. ister istemez havalarda. adam resmen mermerden oyulmuş gibi hakkı da var :) ama ben de aslanım. ben ilgisizim o arar. bir konu hakkında fikir beyanında bulunurken dolandırır da dolandırır kendi fikrini kabul ettirmek için. ben de hiç uzatmadan kestirir atarım daha çok üstüme düşer. korkmuyorum koç senden. aslan koçu yer doğanın kanunu :))

bence sen ona bağımlı yaşama ,sonuçta senin de kendi hayatın var ,kendinle ilgilen ,uğraşlar edin ,üretici faaliyetlere giriş ,herşey ondan ibaret değil ki ,uğraş bulursan onu da fazla kafaya takmazsın ,ayrıca ilişkinin yeni olmasıyla ilginin alakası yok ki ,yeni de olsa eski de olsa adamın karakteri bu demekki ,değiştiremezsin ,değiştirmeye de uğraşma ,olduğu gibi kabullen bence ..

ama ılgı gostermıyorlar hıc:s yanı yanındayken hersey cok guzel ama uzaklasınca bı sogukluk oluyo aramıyo sormuyo .jkafasına esınce arıyo.bu durum zor ama kabullenmek gerek sanırım

Her erkek bir olmadığı gibi, her koç erkeği de bir olmuyor tabi ki.
Yorumların hepsine bakmadım ama bende bir koç erkeği ile birlikteyim.
Sevgilimin karakteristik özelliklerinden bahsedeyim ;
Sakin, uyumlu, kendi özgü katı kuralları olan ve bunlardan taviz vermeyen, kaprisli, ilgi manyağı, liderlik ruhu olan, evcimen, gezmekten dışarı eğlencelerinden hoşlanmayan, basit yaşamayı seven, oldukça kıskanç ve koruyup sahiplenmeyi seven, yardımsever, merhametli birisidir. Bunların yanı sıra kendisi de bana çok ilgi gösterir, kindar ve unutmayan bir yapısı vardır. Taşıması çok zor bir erkek ne yalan söyleyim... Koç burcu erkeği zor gerçekten.

koç erkeğinin mesaj atmasını beklemek mi lazım. nasıl davranmalı. ilgisiz mi davranılmalı. mesaj atınca kendilerini bir şey mi sanarlar. :KK1:

5 bucuk yıldır koç erkeğiyle beraberim. Çok zor ya.. Buradaki yorumların hepsini okudum çoğunlukla katılıyorum.

Benim söyleyebileceklerim:

Yanyanayken her şey harika, inanılmaz ilgili ve sürekli dokunmak, cilveleşmek ister sürekli seni seviyorum der öper sarılır ama buluşma bittiğinde resmen beni unutur. Ben aramasam aramaz, buluşalım demesem buluşalım demez. Sonra niye aramadın dediğimde "ee sen de aramadın" der.

Her zaman tartışmalardan, kavgalardan, her olaydan mutlaka haklı çıkar aklım almıyor vallahi onunla laf yarıştırılmaz.

Buluştuğumuz zaman ilgiden beni bunaltan adama telefonda neredeydin napıyordun diye biraz hesap sormaya kalksam işi ayrılığa bile götürür, gerçekten hesap sormaya, kısıtlamaya, yasak koymaya hatta soru sormaya bile imkan yok.

Çok çabuk sinirlenir, siniri de saman alevi gibi çabuk söner. O sinirliyken dediği her şeyi unutur hatta pişman da olur ve hemencecik kedi gibi olur. O kedi halinde her istediğini yaptırabilirsin. Sinirliyken ağır sözler söyler. Ama sen 5 dakika önceki sinirli adamla 5 dk sonrası sakin adam arasında o kadar çok fark vardır ki hayret etmekten kendine gelemezsin uzun bir süre. Fena sinirlenir ama kavga etmekten son derece kaçınır genellikle kavgaları ben çıksrırım. Sebebi ise her konuda vurdumduymaz olmasıdır.

3 gün aramaz, dayanamaz ben ararım, o kadar vurdumduymaz davranır ki hayret edersin yine sanki 3 gün hiç aramamış sormamış olan o değilmiş gibi davranır ve faturayı sana keser "eee ben aramadım peki tamam da sen de aramadın ki 3 gün boyunca, sen niye bekliyorsun ki" diye. Ama en son ben aramışımdır bir dahakini ondan beklerim hiç anlamaz :)

Bu arada ben de başak burcuyum :KK43:

Aslında beraber olmamamız gerek :KK43:
Ama gerçekten kopamıyorum bu koç erkeklerinde bi cazibe bi şeytan tüyü var yahu :)

Ha bir de kendisi dünyanın "en mükemmel" erkeğidir, bulunmaz hint kumaşıdır, her daim ben onun kıymetini bilmiyorumdur :) Sürekli onu övmem, onu pohpohlamam gerekir :) Onu hiç şikayet etmemem, hiç eleştirmemem gerekir :) Ama o beni dünyanın en kötü en çekilmez insanı olarak ilan etmekte de her zaman haklıdır :)

Kısanç değilmiş dünyada mezhebi en geniş insanmış gibi görünür ama o içindeki kıskanç adamı bazen belli ettiğinde hayretler içinde kalırsın.

O kadar enerjik ki Hızına ve enerjisine yetişemiyorum. Bir de bunca yıl hiç sıkılmadım ilişkimizden çünkü her gün yeni bir huy ortaya çıkarıyor çoğu zaman benim sevdigim adam bu mu diyorum :KK53: Sanki karsımda bambaska bir insan var :KK53:

Ben de vurdumduymaz ve umursamaz davranmayı başarırsam mükemmel mi oluruz yoksa iyice bağlarımız kopar ayrılır gider miyiz diye düşünerek bu kadar yılı geçirdim.

Bu koçla evlenmeyi istiyorum ama koç burcuna denk gelecek çocuk doğurmamak için elimden geleni yapacagım iki koç olursa hayatımda, kendimi bir yerden atarım sanırım :KK53:

Son düzenleme:
Eşime göre konuşacak olursam, zeki olun kafanız çalışssın, kendi ayaklarınız üzerinde durun. Görünüş olarak da doğal olun asla yapaylıktan hoşlanmıyor en azından benimkisi böyle :KK51:

X