Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç burcu 2016 Haziran ayı yorumları

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.901
60
Sevgili Koçlar, sizlere Haziran ayında bol şans diliyorum.

5 Haziran tarihinde Yeniay İkizler burcunda oluşuyor. Bu hareketlilik ve aktivite anlamına geliyor. Ancak bunu yöneten güç hala Boğa burcunda. Eğitim hayatı, iş girişimi, akrabalarımız, çalışma hayatımız gibi konuları artı ve eksileri ile ele alarak temele oturtmak lazım. Hiç bir şey hafife alınmaması gerekiyor. Ütopik konulara dikkat etmeliyiz.

13 Haziran tarihinde Merkür, İkizler burcunda seyrine başlıyor. Eğitim hayatı, iş ve girişimler konusu oldukça önemli bir süreç. Yüzeyde olanı değil, derinlemesine ele alalım.Yolculuklar olabilir.

17 Haziran tarihinde Venüs, duygusal bir burç olan Yengeç'e geçiecek. Aile ilişkimiz, ilişkimizin formu, güvence bütün ilişkilerde etkin olacak.

20 Haziran tarihinde Dolunay, Yay burcunda oluşuyor. İş girişimleri, üniversite hayatımız, bir yerde yaşamımızı sürdürme durumları bu Dolunay'da ortaya çıkıyor. Kariyer hayatımız bizim için son derece önemli hala geliyor. Bu Dolunay'da eksi ve artılar göz önüne alınırsa sıkıntı yaşanmaz.

21 ve 30 Haziran'da sırasıyla Güneç ve Merkür, Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Aile içindeki birlik ve dirlik ön plana geliyor.

30 Haziran tarihinde Merkür, Akrep burcunda düz seyre geçiyor. Mali ortaklıklar, miras, hukuk gibi konularda tekrar bir gözden geçiriyoruz. Her şey gönlünüzce olsun.
Astroloji Danışmanı İrem Su /mynet.com

X